ASUS A320 M-K BIOS güncelleme

BORSA KAPLANI55

Hectopat
Daha fazla  
BIOS RAR olarak indirdi Rufus da indirdim ne yapmam lazım? Rufus ile yazdırmam için resimlerdekinden hangisini seçmem lazım?

1699876871924.png

1699877107312.png

Rar'dan çıkartıp biosrenamer'a tıklayın. bios güncelleme dosyasının adının değiştiğini göreceksiniz. Daha sonra ismi değişen dosyayı flash diske kaydedip bios üzerinden güncelleme aşamasına geçin.

Eki Görüntüle 2012958

Hocam adım adım gitsek masaüstüne attım şu an ne yapacağım?
Rar içerisindeki 2 dosyayı da flash bellek içerisine çıkartın. Biosrenamer'a tıklayın. Böylece Prime A320m isimli dosyanın ismi otomatik olarak değişecek ve güncelleme için hazır olacak.

Bundan sonra bios'a girip flash belleği sürücünüzü seçip güncelleme yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAR içerisindeki 2 dosyayı da flash bellek içerisine çıkartın. Biosrenamer'a tıklayın. Böylece Prime A320M isimli dosyanın ismi otomatik olarak değişecek ve güncelleme için hazır olacak.

Bundan sonra BIOS'a girip flash belleği sürücünüzü seçip güncelleme yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncelledim hocam YouTube'dan izleyerek teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı