ASUS A320M BIOS sıfırlama

Aliarlı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asrock B550MHDV - R3 3100 - Crucial Ballistix Sport 8x2 - PowerColor RX 6600 Hellhound - Rampage Redsky(fırın) - Xigmatek X-Calibre E 500 W Power
ASUS ex A320M kartımda BIOS güncellemesi geldi ve ben bu güncellemeyi gerçekleştirdim. Uzun zamandır kullanmadığım RX570 ile güncellediğim BIOS uyuşmuyor. Güncellediğim BIOS sürümünü silip eskisini yükleyebilir miyim?

ASUS ex A320M kartımda BIOS güncellemesi geldi ve ben bu güncellemeyi gerçekleştirdim. Uzun zamandır kullanmadığım RX570 ile güncellediğim BIOS uyuşmuyor. Güncellediğim BIOS sürümünü silip eskisini yükleyebilir miyim?

Dostum öncekini silmene gerek yok güncellemeyi nasıl yaptıysan aynı şekilde eski BIOS sürümünü flasha yükle sonra BIOS'tan BIOS güncelle deyip eski BIOS'u yükle.

[Anakart] BIOS ayarları nasıl geri yüklenir? | Resmi Desteği | ASUS Türkiye
Eski sürüme dönme durumu her anakart için mümkün olmamakta, ekran kartının uyumlu olup olmaması gibi bir durum o tarz nispeten yeni nesil bir anakart için pek olası olmadığı için nasıl karar verdiniz bir de?

ASUS yetkili servis açıklamasında yazıyor hocam. Üründe yapılan incelemelerde ürünün BIOS ve ürün bilgisinin değiştirildiği tespit edilmiştir. ASUS tarafından sağlanan kontrol programı ile BIOS değerlerinin uyuşmadığı görülmüştür. Donanıma müdahale edilmesi nedeniyle ürün garanti dışı bırakılmıştır. Yapılan işlem açıklaması.
Kart istediği zaman görüntü veriyor int falan gezerken fakat oyunlara vs girince ekran donuyor sarı çizgiler çıkıyor. Bazen hiç görüntü vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı