ASUS AC51 5 GHz'de kopuyor

hovarda

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
ASUS AC51 modem aldım, kutunun köşeleri yırtık ve deforme olmuş, jelatini sökünce fatkettim şüphelendim.
Sonra neyse dedim kurulum vs yaptım, modem 5GHz bağlantıda 3-5 dakika sonra kopup 2.4GHz geçiyor.
En ideal yazılım olan 1.1.805 yazılımı kurdum yine aynısını yaptı ve ayrıca sanki ağ kaynaklı telefonu kasıyor gibi hissettim.
Ama bilmiyorum, bugün iade ettim ve değişim talep ettim. Sizce bu modem sorunlu muydu yoksa bu model kronik sorunlu mu?

Aynı modem bende var 3 yılı dolacak ara sıra sıkıntı çıkarıyor hataları olan bir ürün. Hem 5GHz' hem 2.4GHz'ye bağlıysan modemden çok uzaklaşırsan 2.4GHz'ye geçmesi normal ama bunun telefonda ayarı da vardır geçmemesi için.

Aynı modem bende var 3 yılı dolacak ara sıra sıkıntı çıkarıyor hataları olan bir ürün. Hem 5GHz' hem 2.4GHz'ye bağlıysan modemden çok uzaklaşırsan 2.4GHz'ye geçmesi normal ama bunun telefonda ayarı da vardır geçmemesi için.

Modemin 1 metre yanında oluyor bu olay.

Şimdi v1.1.2.3_858 yazılımını yüklüyorum 5GHz zaman sonra kopup geliyor, v1.1.2.3_960 yazılımını kuruyorum 5GHz kopma sorunu gidiyor bu sefer de CRC hataları artıp interneti yavaşlatıyor bu modemi geri verip kneetic mi alsam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı