Asus AC51 mi, B10A V2 mi?

Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Birkaç gün içinde modem sipariş edilecek. İki model kaldı gibi, yine de tavsiye kabul edilir.
Asus DSL-AC51 Ebeveyn Kontrol Destekli DLNA VPN ADSL VDSL Fiyatı
Zyxel VMG3312-B10A v2 300Mbps Kablosuz 4-Port 2x5dBi 2xIPSec Fiyatı
Bir de kafama takılan şey şu 35MBPS hızda modem üst katta olacak. Alt katta ise Tivibu, Digiturk Play, Netflix gibi platformlar kullanılacak. Aşağıda ortalama kaç MBPS alırım? Ekstra menzil uzatıcı alma konusunda tereddütteyim. Zannımca 23-24MBPS alırım gibi geliyor.

İki model de sizin işinizi görecektir. VDSL ile ikisinin de yakın modellerini kullandım ikisi de yeteri kadar hızlı ve çekim alanına sahip. Asus antenlerin fazla olmasından kaynaklı bir kademe daha önde onun haricinde de kullanacağınız fazladan bir özelliği olduğunu düşünmüyorum. Ben olsaydım Zyxel olanı alıp yanına da F/P bir menzil artırıcı alırdım. Aynı kanaldan yayın yaparsanız aynı Wi-Fi'ı çoğaltarak bağlantı kopmasının da önüne geçmiş olursunuz hem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı