ASUS AI Suite 3 yüklenirken yeniden başlıyor

Daha fazla  
Merhabalar. Anakartım ASUS Z590 TUF Gaming Plus Wi-Fi.
Windows dahil her şey güncel durumda ama niye ise gerek ASUS'un kendi sitesinden elle indirim deneyeyim, gerek Armoury Crate programı üstünden, hiçbir şekilde AI Suite 3 programını kuramamaktayım. Her seferinde sistemi yeniden başlatın uyarısı veriyor. Başlatıyorum ama hiçbir degişiklik olmuyor. Yüklenmiyor her defasında reboot istiyor. İnternette ne var ne yok bütün çözümleri denedim ama hala sorunum düzelmedi. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• aı suittt.png
    aı suittt.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 41
Bir iki tane yöntem var paylaşayım sizinle,
1-Armoury Crate kurun, kurduktan sonra yüklenecekler listesinden istediklerinizi seçip yükleyin, PC'ye reset attıktan sonra Armoury Crate çalıştırıp son kontrolleri yapıp, Armoury Crate'yi PC'den kaldırın, bir daha da yüklemeyin Windows 11 çıktıktan sonra çok hata vermeye başladı Armoury Crate. Sorun çözülür genelde çözülmez ise 2. yolu deneyin.
2-yabancı sitelerden özellikle ana kartınızı modelini yazıp aratarak, 157 MB civarı AI Suite onu indirip kurun ama sadece onu kurun PC de Armoury Crate olmamalı.
3- bir de sizin anakartın destek bölümüne baktım orada AI Suite kaldırma diye bir eklenti var AI Suite 3 cleaner yazıyor, emin olmamak la beraber sizin anakartın desteklemediğini düşünüyorum ama saçma :D

Bir iki tane yöntem var paylaşayım sizinle,
1-Armoury Crate kurun, kurduktan sonra yüklenecekler listesinden istediklerinizi seçip yükleyin, PC'ye reset attıktan sonra Armoury Crate çalıştırıp son kontrolleri yapıp, Armoury Crate'yi PC'den kaldırın, bir daha da yüklemeyin Windows 11 çıktıktan sonra çok hata vermeye başladı Armoury Crate. Sorun çözülür genelde çözülmez ise 2. yolu deneyin.
2-yabancı sitelerden özellikle ana kartınızı modelini yazıp aratarak, 157 MB civarı AI Suite onu indirip kurun ama sadece onu kurun PC de Armoury Crate olmamalı.
3- bir de sizin anakartın destek bölümüne baktım orada AI Suite kaldırma diye bir eklenti var AI Suite 3 cleaner yazıyor, emin olmamak la beraber sizin anakartın desteklemediğini düşünüyorum ama saçma :D

Anakartin kendi sitesinde de AI Suite'in setup i bulunmakta diger ya da eski versiyonlar diye seçince AI Suite'in son surum setup dosyasi gorunmekte ama onun disinda varsayilan olarak cleaner cikiyor bende anlam veremedim buna ki anakartin destegindede zaten belirtiliyor AI Suite setup ı indirip denedigimdede armour create dekinden farkli bir sonuç olmuyor ayni hatayi vermekte resetliyorum bakiyorum yuklememis tekrar deniyorum tekrar ayni bu arada Windows 10 kullanıyorum ben Windows 11 surumunde hata veriyor olabilir belki ama Windows 10 dakinde hata vermesi bayağı saçma bazi kisiler formattan sonra dene bazen oyle sacmaliyor demislerdi ama anlam veremedim bir turlu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220426-030835_Chrome.jpg
    Screenshot_20220426-030835_Chrome.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 23
Armoury Crate kaldırıp yabancı siteden ai_stuite3-3.00.69_ versiyonunu bulursan indirip dener misin?

Tabii ki denerim sonucu yazarim yarin :)
Armoury Crate kaldırıp yabancı siteden ai_stuite3-3.00.69_ versiyonunu bulursan indirip dener misin?

Belirttigin sürümü bulamadım ama ona yakın bir sürüm buldum yine aynı denedigim sürüm 3.0.1.10

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı