Asus Anakart BIOS Güncelleme

• Konuyu başlatan BilgisayarMeraklısı
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B
B

BilgisayarMeraklısı

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben BIOS'u güncellemek istiyorum ama nasıl yapacağım?

Anakart: Asus H81M-C
BIOS sürümü: 2101
İşletim sistemi: Windows 7

Birde BIOS güncelleştirirken elektirikler giderse BIOS'u nasıl kurtarabilirim?

Aslında bende güncellemeden korkuyordum ama hiç korkma bence.Bu konuda Sayın Recep Baltaş'ın hazırladığı bir video var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve ayrı yetten internetten bulnuduğunuz yerin elektrik kesintilerine bakın eğer bugün yoksa yapın :)

merhabalar ben format atmak istediğimde başlangıc değerini usb olarak seçtim fakat bilgisayar tekrar başladığında usb den başlamadı ve ayrıca biosa da giremiyom siyah ekran geliyor biosa güncelleme yapabilirmiyim gelmesi için ve hangi yolu izlemem gerek acil yardımcı olurmusun acaba sıfırlama işlemi yapmam gerek daha öncede bilgisayarcı yapmıştı fakat bi ton para aldı sadece bios pini söküp takmış yardımcı olurmusunu sizin bios güncelleme videolarını izledim benim yapabileceğim bi durum fakat aklımdaki siyah ekranda iken nasıl çalıştıracağım bu olayı F2 veya DEL tuşları ile bastığımda yine güncelleme aracına girer mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı