ASUS Anakart Garanti, Tamir ve İade Durumu

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
Arkadaşlar 14.09.2017 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan ASUS RX460 OC 2 GB ekran kartı aldım. Son zamanlarda görüntü yok vb. gibi olaylar gelmeye başladı ve aşırı ısinma söz konusu. Kutusunda 3 yıl garanti yazıyor. Fatura bende ama garanti belgesi yok.

Dolar o zamanlarda 3.48 kuruş gibi bir şeydi. İadeyi o zamanın kuruna göre mi alacağım yoksa bu zamanın kuruna göre mi? Herhalde bu zamana göre almam gerekiyor. Değişim yaparlar mı? Daha götürmedim. Yarın götüreceğim. Ne yapmam gerekiyor? Bilgisi olanlar, başından geçenler yazabilir mi?

1 musibet 1000 nasihatten iyidir ama siz bana nasihat verin: ).

Gerekirse dava açarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Faturanın olması yeterlidir. İster direk servise gönderin, isterseniz Vatan Bilgisayar'a götürün onlar göndersin. Servisten nasıl bir karar çıkar bilemeyiz. Değişim, tamir veya iade olabilir. Eğer para iadesi olursa faturadaki tutar üzerinden olur.

Faturanın olması yeterlidir. İster direk servise gönderin, isterseniz Vatan Bilgisayar'a götürün onlar göndersin. Servisten nasıl bir karar çıkar bilemeyiz. Değişim, tamir veya iade olabilir. Eğer para iadesi olursa faturadaki tutar üzerinden olur.
Yanlış anlama abi. Senle alıp veremediğim yok:) Ama olması gereken bu kur değil mi? Sizce?

Faturayla beraber Dudullu daki merkez ASUS servisine götürün. Bana çok yardımcı olmuşlardı.
Garanti belgesi gerekmiyor, fatura önemli.

Uygun görürlerse iade-değişim belgesi düzenliyorlar.
Vatana götürüyorsunuz bu belgeyi, cihaz serviste kalıyor.
Faturada yazan TL tutarını size iade yapıyorlar.

Faturayla beraber Dudullu daki merkez ASUS servisine götürün. Bana çok yardımcı olmuşlardı.
Garanti belgesi gerekmiyor, fatura önemli.

Uygun görürlerse iade-değişim belgesi düzenliyorlar.
Vatana götürüyorsunuz bu belgeyi, cihaz serviste kalıyor.
Faturada yazan TL tutarını size iade yapıyorlar.
Hocam peki kaç günde düzenlenir. Hemen bu gün olur mu? Bayram vs. tatil olacak o yuzden

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı