Bimeks - Garanti Belgesi ve Fatura Olmadan Ürün Garanti Durumu

Raving

Hectopat
Ürünümün daha bir yıl garantisi var ancak ne garanti belgesi ne faturası var, zaten garanti belgesini de işlememişlerdi. Tecrübesi olan var mı acaba sorun olur mu bu belgelerin olmaması ?

Bir de ürün bir mouse ve şikayetim de daha 6 ay içinde üstündeki kaplamalar boyalar falan solmaya ve oksitlenmeye başladı yani hem soyuluyor hem de yeşil yeşil oksitleniyor o soyulan yerler. Sizce bu garanti kapsamına giren bir şey midir ? Kullanıcı hatası yok o kesin ancak ne bileyim altı üstü üstündeki kaplama gitmiş bunun için mi yeni mouse istiyorsun diye bir geri dönüş mü alırım acaba ?

Teşekkürler.

Cevap beklerken dayanamadım Bimeks'i aradım derdimi anlattım uzun uzun ve sistemden anlayabileceklerini söylediler tabii garanti detaylarını sormadım. Şimdi çoğu teknik servis bakmıyor olabilir ama Bimeks gibi şirketler temasa geçtiği zaman şahıslar yerine durum farklı olabilir ki oluyor da öğrendiğim kadarıyla telefon görüşmem sonucu. Bunlar önemli değil de boya soyulmasının garanti kapsamına girmediğinden emin misiniz boşuna gitmeyeyim Bimeks'e sırf bunu sormak için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı