Asus Ares II Vatan'da Ön Siparişte

Arkadaşlar Ares II aldım, Casper'ın verdiği kasaya sığmıyor. Help plss!!!

//Şaka bir yana, bu karta para veren birisi gerçekten bu mantıkta^^ birisi olacak...

"Ekran kartından fan yok dandik." :D
"Ares II aldım, sıcaklık 80 derece! Help!" sıvı koymamış içine. :D
"Musluk suyu koysak olur mu?" :D

Bir sorum olacak Recep abi sen ASUS ROG TYTAN kasasının incelemesinde en iyi kart bu demiştin ama bu yorumların biraz aksini iddia ediyor. Başka ARESII kartları da var mı?

Hayır tabii ki çok başarılı bir kart. Burada önermememizin nedeni gerek yok böyle güçlü bir karta, GTX 680 bile şu an bütün oyunları en üst ayarda rahat oynatabilen bir kart ARES II'ye neden o kadar para veresin?

Yoksa ARES II dünyanın en hızlı kartıdır.

Recep abi sen ASUS ROG TYTAN kasasının incelemesinde en iyi kart bu demiştin ama bu yorumların biraz aksini iddia ediyor.

İncelemeye bakıyoruz ne demişim:

02:05 - ARES dünyanın "en hızlı ekran kartı" diyorum.

En hızlı ile en iyi arasında çok fark var. Tekrar edeyim, ARES II dünyanın en hızlı ekran kartı. Hala öyle. Ama fiyatından dolayı en iyisi değil. En hızlı ve en iyi arasındaki farkı iyi bilelim. Söylediklerimi iyi dinleyin arkadaşlar...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı