ASUS Armoury Crate takılıyor

Alchemilla

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS Armoury Crate oynadığım oyunlarda arka planda çalıştığı için input lag ve takılmalara yol açıyor. Bunları nasıl kapatabilirim? (manuel şekilde aç kapa olarak)
Özellikle Valorant oynarken çok fazla oluyor. Oyunda takılma ve sesler geç geliyor. Sildiğim de düzeldiğini görmüştüm ama sildiğim zaman da DPI değeri otomatik ilk haline geri dönüyor.

Screenshot_4.png

Asus'un bu şeylerinin tamamını silebilirsiniz, sistemi şişirmekten başka bir işe yaramıyor genellikle.

Bunun için ayrı uninstaller var hatta, internete yazınca bulabilirsiniz.

Bunun rezil bir sistem şişirici olduğu hakkında reddit konusu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asus'un bu şeylerinin tamamını silebilirsiniz, sistemi şişirmekten başka bir işe yaramıyor genellikle.

Bunun için ayrı uninstaller var hatta, internete yazınca bulabilirsiniz.

Bunun rezil bir sistem şişirici olduğu hakkında reddit konusu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba cevabınız için teşekkür ederim. Reddit den Türkçeye çevirdim ama tam olarak anlamadım. Bahsettiğiniz ayrı uninstaller bulamadım yardımcı olma imkanınız var mı bu konuda ? Manuel şekilde buradan silsem olur mu ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    45,7 KB · Görüntüleme: 7
Merhaba cevabınız için teşekkür ederim. Reddit den Türkçeye çevirdim ama tam olarak anlamadım. Bahsettiğiniz ayrı uninstaller bulamadım yardımcı olma imkanınız var mı bu konuda ? Manuel şekilde buradan silsem olur mu ?
İlk önce:
Sonra şuradan sisteminizi seçin:
1712175851353.png

Sonra:
1712175761179.png

Sonra da bu:
1712175773906.png

Eğer kullanıyorsanız sık olarak kalsın, ama dediğim gibi kullanmıyorsanız, sisteminizde boş yere duruyorsa silin. Genelde herkes siliyor bir işe yaramadığı için. Şişirmekten başka bir işe yaramıyor çünkü.

İlk önce:
Sonra şuradan sisteminizi seçin:Eki Görüntüle 2158362

Sonra: Eki Görüntüle 2158360

Sonra da bu: Eki Görüntüle 2158361

Eğer kullanıyorsanız sık olarak kalsın, ama dediğim gibi kullanmıyorsanız, sisteminizde boş yere duruyorsa silin. Genelde herkes siliyor bir işe yaramadığı için. Şişirmekten başka bir işe yaramıyor çünkü.
Merhaba bunu indirmiştim tüm uygulamayı siliyor. Uygulamayı sildikten sonra, Mouse DPİ değişiyor. DPİ değerini değiştirecek farklı bir uygulama biliyor musunuz ?

Merhaba bunu indirmiştim tüm uygulamayı siliyor. Uygulamayı sildikten sonra, Mouse DPİ değişiyor. DPİ değerini değiştirecek farklı bir uygulama biliyor musunuz ?
Evet, tamamını silmek için. Hangisi DPI ayarıyla oynuyor onu bilmiyorum ama internete şöyle yazarsanız belki kendine ait programı vardır farenizin: "Fare modeli" + "driver"

Son düzenleme:
Merhaba, programı hizmetlerden manuel olarak ayarladım ve açılan bir kaç tane daha uygulamasını da, bilgisayarı açtığımda kapattım. Böyle yapınca sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı