ASUS Armoury Crate uygulamasından atıyor

mrx02

Decapat
Daha fazla  
Uygulamaya giriş yaptığım zaman klavye üzerinde ki efektleri değiştiremiyorum hatta efekt seçtiğim zaman uygulamadan direkt olarak atmakta.
Uygulamayı silince FN+FN4 ile geçiş sağlayabilmekteyim sebebi nedir acaba?

Asus'un yazılımı kadar boş bir program yok. Kendi kaldirma aracıyla kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Bu sırada mümkünse Asus çevre birimimizi bilgisayara bağlamayın. Denerim masasından kaldırmak ya da klasörlerin silmek gibi bir hataya düşmeyin.

ASUS'un yazılımı kadar boş bir program yok. Kendi kaldirma aracıyla kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Bu sırada mümkünse ASUS çevre birimimizi bilgisayara bağlamayın. Denerim masasından kaldırmak ya da klasörlerin silmek gibi bir hataya düşmeyin.

Hocam kendi sitesindeki dosyadan indirip kaldırma işlemini yapıyorum birazdan yükleyeceğim tekrar teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun çözüldü mü? Aynı problemi ben de yaşamaktayım. Yeni başlık açmadım aynı sorunu yaşıyorum diye. Cihazımın modeli ASUS TUF FA506ıu laptop. Cihaz- sistem- aydınlatma sekmelerine geldiğimde ne seçersem seçeyim uygulama kapanıyor. Aura Creator uygulamasında da kullanılabilir aygıt yok hatasını alıyorum.
ASUS'un yazılımı kadar boş bir program yok. Kendi kaldirma aracıyla kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Bu sırada mümkünse ASUS çevre birimimizi bilgisayara bağlamayın. Denerim masasından kaldırmak ya da klasörlerin silmek gibi bir hataya düşmeyin.

Ben de ilk başta Denetim Masası'ndan kaldırmıştım ve tekrar yüklediğimde sorun düzelmemişti. Kaldırma uygulamasıyla kaldırıp tekrar uygulamayı kurduğumda sorun çözüldü. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı