Çözüldü ASUS Aura Sync'da TUF Gaming K7 RGB ayarı çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe Eralp

Decapat
Daha fazla  
Kasadaki RGB çalışıyor ama klavyeden renkleri değiştirmek istiyorum (program üzerinden) ve sürekli yüklüyor diyor. (Altta pek belli olmayan bildirim geliyor).
Güncellemeleri daha yeni yaptım, ne yapmalıyım?
Klavye modeli: TUF Gaming K7.

program.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözüm: İlk önce Armoury Crate yüklüyse kaldırıyoruz. Sonra buradan ROG Armoury uygulamasını indiriyoruz:

Kurulduktan sonra buradan klavyenin RGB'sini ayarlayabiliriz:

1643751412325.png
Aura Sync çöplüğü yine... 5-10 dakika sonra açılması lazım en azından bende öyle oluyordu K5 klavyem ve M3 faremde.

Aynen çöp gibi...
Peki deneyeceğim.

Aura Sync çöplüğü yine... 5-10 dakika sonra açılması lazım en azından bende öyle oluyordu K5 klavyem ve M3 farem

Aura Sync çöplüğü yine... 5-10 dakika sonra açılması lazım en azından bende öyle oluyordu K5 klavyem ve M3 faremde.

Eveeett bekliyoruz bakem.
Two thousand years later...

20-25 dakika oldu sanırım hala bir şey yok. :(
Tamamdır teşekkürler yardımın için ne yapalım.
Dişi söktük attık...

Son düzenleme:
Bu konuya yazmışım daha önceden😀 Denetim Masası'ndan Armoury Crate ile ilgili tüm her şeyi kaldır. Kaldırdıktan sonra bana Denetim Masası'ndan ekran görüntüsü at hepsinin kalkmış olduğundan emin olalım.

Armoury Crate'in kendi silicisinden sildim ROG armory 2'ye girdim diyor ki;
armoryhata1.png

Şu an ne oldu bilmiyorum ama profil 3'ü seçtim bir şeyler oldu geri 1 yaptım çalışıyor gibi.
Ama hala konuyu kapatmayalım araştıralım biraz daha :D

Her zaman buradan değiştir. Ripple efektini öneririm.

Adsız.png

Başka sorun varsa söyle yardım etmeye çalışayım.

Her zaman buradan değiştir. Ripple efektini öneririm.

Eki Görüntüle 1291928

Başka sorun varsa söyle yardım etmeye çalışayım.

Bence gel arkadaş olalım :D

Oyun falan oynar takılırız.
Peki benim kasada ki SSD RAM vs onların kendi RGB'si var ve şu an donuk bir renkteler hareketsiz onları nasıl çalıştıracağım?
Şimdi de Armory Crate mi gerek yine...

Oyun falan oynar takılırız.
Peki benim kasada ki SSD RAM vs onların kendi RGB'si var ve şu an donuk bir renkteler hareketsiz onları nasıl çalıştıracağım?
Şimdi de Armory Crate mi gerek yine...

Oyun oynamıyorum😀 Anakartının markası Asus'mu? SSD ve RAM modelini söyle.

Geri
Yukarı