Asus B150M Pro Gaming vs MSI B150 Gaming M3

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Soru açık. Sizce hangisini almalıyım? İkisi de neredeyse aynı fiyat.
Not : Ekran kartı olarak Asus Strix RX 480 düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
kendi sistemimde msi b150 gaming m3 anakartı kullanmaktayım herhangi bir sıkıntı çıkarmadı şuana kadar ayrıca msi asusa göre bios ve diğer kendi uygulamalarını daha hızlı güncelleme sağlıyor benim tercihim msi'dan yana olur

Benim anakartım asus ve 1.5 sene dayandı güncellemeler açısından da msi daha iyi bios vs. Asus servisi hakkında yorum yapmayacağım. Ben olsam MSİ seçerim.

Biraz da tasarım şıklığından ekran kartını Asus almak istiyorum :D. Görünüş de önemli benim için :).
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Sanırım Msi olanı alacağım. Hem ATX bir anakart :D.

Msi b150 gaming m3 daha mantıklı gibi duruyor.
Ekran kartı içinde amd alacaksan sapphire tercih etmen daha mantıklı olacaktır. Çünkü sapphire başından beri hep amd ekran kartından gitti gerek soğutması gerek şıklığı bakımından Sapphire nitro+ 8gb rx480 almak daha mantıklıdır.

Msi b150 gaming m3 daha mantıklı gibi duruyor.
Ekran kartı içinde amd alacaksan sapphire tercih etmen daha mantıklı olacaktır. Çünkü sapphire başından beri hep amd ekran kartından gitti gerek soğutması gerek şıklığı bakımından Sapphire nitro+ 8gb rx480 almak daha mantıklıdır.
Yalniz Asus daha ucuz şuan baktim da. Tabi lafimiz yok benim tercihimin sebebi biraz da şiklik yoksa markalar arasinda 3-5 FPS anca fark eder. Ben normalde ucuz olani alin derim ama ben alacaksam şıkliğa da önem veririm :D.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı