Asus B150M Pro Gaming vs MSI B150 Gaming M3

Tabikide MSİ. Niye diye sorucaksan, ASUS'un servisinden arkadaşlarım çok çekti. Bilgisayarımda çözülemeyen bir hata olmuştu ve bütün parçalarımı garantiye göndermek zorunda kalmıştım. Sonuç ne mi ? MSİ' e ait 2 parçamın garanti süresini sıfırlayıp, aynı zamandada iade veya değişim kartı gönderdiler. Aldıktan sonra mağdur olmak istemiyorsan MSİ markasından şaşma derim ;)

Tabikide MSİ. Niye diye sorucaksan, ASUS'un servisinden arkadaşlarım çok çekti. Bilgisayarımda çözülemeyen bir hata olmuştu ve bütün parçalarımı garantiye göndermek zorunda kalmıştım. Sonuç ne mi ? MSİ' e ait 2 parçamın garanti süresini sıfırlayıp, aynı zamandada iade veya değişim kartı gönderdiler. Aldıktan sonra mağdur olmak istemiyorsan MSİ markasından şaşma derim ;)
Banada çoğunlukla anakart alıcaksanız asus alın denildiği için arasında kaldım [emoji4]

İkiside birbirine yakın performanslıdır, ancak dediğim gibi benim için satış sonrası hizmet almaktan daha önemli olduğu için bu görüşte bulundum. Tabikide son karar sizin :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı