ASUS B450 TUF Ethernet Kablosunu Görmüyor

Anwisdom

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, modemim Wi-Fi olarak çalışıyor fakat masaüstü bilgisayarıma ethernet kablosu ile bağladığımda bunu görmüyor. 2 ayrı ethernet kablosuyla denedim fakat sonuç gene aynı. Anakartım ASUS B450 TUF Gaming Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, modemim Wi-Fi olarak çalışıyor fakat masaüstü bilgisayarıma ethernet kablosu ile bağladığımda bunu görmüyor. 2 ayrı ethernet kablosuyla denedim fakat sonuç gene aynı. Anakartım ASUS B450 TUF Gaming Plus.
Aynı anakart bende de var, az önce adı sanı olmayan, evde bulduğum bir kabloyla denedim ve oldu. İnternetten Ethernet driver’ını indirdiniz mi?

Ethernet sürücüsü windows 10 a gömülü gelir. Farklı modem, ethernet portu gibi denemeler yapın. Olmadı elinizekileri başka bir bir PC de deneyin. Kartın ethernet girişi bozuk olabilir. Anakart henüz garantisi bitmiş olamaz servisle halledersiniz sorunu en kötü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı