ASUS B450M Dragon anakarta M.2 SSD takılır mı?

Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Hikvision 128 gb
Anakart
Asus B450m Dragon
Ekran kartının takıldığı yerin hemen altında M2 slotu var. Ekran kartı takılıyken ekran kartının arkasında kalıyor. Sizin attığınız ssd olmaz bu anakarta.

Ekran kartının takıldığı yerin hemen altında M.2 slotu var. Ekran kartı takılıyken ekran kartının arkasında kalıyor. Sizin attığınız SSD olmaz bu anakarta.

Patriot P310 240GB dahili SSD - NVMe PCI-e M.2 gen3 X 4 - düşük güç tüketimi katı hal sürücüsü - P310P240GM28 Patriot P310 240GB Dahili SSD - NVMe PCIe M.2 Gen3 x 4 - Düşük Güç Tüketimi Katı Hal Sürücüsü - P310P240GM28 : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Bu tarz M.2 SSD'ler uyuyor değil mi?

Patriot P310 240GB dahili SSD - NVMe PCI-e M.2 gen3 X 4 - düşük güç tüketimi katı hal sürücüsü - P310P240GM28 Patriot P310 240GB Dahili SSD - NVMe PCIe M.2 Gen3 x 4 - Düşük Güç Tüketimi Katı Hal Sürücüsü - P310P240GM28 : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Bu tarz M.2 SSD'ler uyuyor değil mi?
Evet bunlar uyar.

M.2 SSD takabilirsiniz ama takmadan önce anakartı kasadan söküp M.2 vidasını takmanız lazım.
Kasadan sökmesine gerek yok anakartı. Ekran kartını kaldırdı mı önünde zaten.

Bende var. Aynı model kullanıyorum. Hazır sistem şeklinde aldığımdan yanında hediye amacıyla göndermişler midir bilemem fakat M.2 SSD'yi sonradan almıştım.

Tam bilmiyorum hocam. Hatta bir tane üye o vidayı istediği zaman 40 TL gibi bir ücret talep edilmişti.
Aynı anakart @AJFA hocamda mevcut.
Konu linki de bu:

Tam bilmiyorum hocam. Hatta bir tane üye o vidayı istediği zaman 40 TL gibi bir ücret talep edilmişti.
Aynı anakart @AJFA hocamda mevcut.
Konu linki de bu:
Vida 1TL etmez bile. Bana 2-3 tane gelmişti kutu içinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı