ASUS B450M DRAGON BULK nasıldır?

Ürün üzerine tenezzül edip de bir soğutucu bloğu koyamamışlar. Ben beğenmedim, kalitesiz görünüyor.

Arkadaşlar sadece İncehesap sayfasında var bu anakart pek emin olamadım hazır sistemle birlikte geliyor ama nasıldır fikri olan var mı acaba?

hocam ben o incehesap sayfasından 5399 tl lik bilgisayarı satın aldım.senin dediğin anakarttan.bakalım daha gelmedi gelince yazarım inş.ben şeyi merak ediyorum bu anakart rgb destekliyor mu ? ayrıca siz ne yaptınız aldınız mı bu anakartı ? şuan itibariyle stokta kalmamış

Asus Tuf Pro b450 alıcam ben değiştirip ve ekran kartını Rog strix 5700 yapmak istiyorum Pulse modelinin kaldırmışlar çünkü SSD sx6000 ve 1tbb HDD ekleyip Alıcam 6.500 yapıyor bu şekilde

@Jouska senin düşüncelerini önemsiyorum. Benim için incelermisin ?

Ryzen 5 3600 ile güzel sorunsuz çalışır mı ?

@TAL0S RX 5700 serisinde ASUS modellerinden uzak durun. MSI Gaming X varsa tercih edilebilir, yoksa Gigabyte Gaming modeli olabilir. Sapphire alınacaksa Nitro+ alınabilir, onun da RX 5700 modeli yok.

Genel olarak tavsiyemi soracak olursanız RX 5700 serisi hala ciddi sorunlar yaşatıyor. Donanımsal mı yazılımsal mı olduğunu ben anlayamadım. Düzelene kadar bu seriden uzak durmak en mantıklısı. Kolay iade edebileceğiniz bir yerden alırsanız en azından sorun yaşadığınız gibi iade talebinde bulunursunuz.

Alternatif olarak RX 5700 yerine RTX 2060 Super alabilirsiniz.

@TAL0S RX 5700 serisinde ASUS modellerinden uzak durun. MSI Gaming X varsa tercih edilebilir, yoksa Gigabyte Gaming modeli olabilir. Sapphire alınacaksa Nitro+ alınabilir, onun da RX 5700 modeli yok.

Genel olarak tavsiyemi soracak olursanız RX 5700 serisi hala ciddi sorunlar yaşatıyor. Donanımsal mı yazılımsal mı olduğunu ben anlayamadım. Düzelene kadar bu seriden uzak durmak en mantıklısı. Kolay iade edebileceğiniz bir yerden alırsanız en azından sorun yaşadığınız gibi iade talebinde bulunursunuz.

Alternatif olarak RX 5700 yerine RTX 2060 Super alabilirsiniz.
Mert Ilgın İyi Akşamlar

Galax Rtx 2060 Süper olarak tercih ettim sistemi nasıldır acaba satın aldım .

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-12-01-20-21-24-019_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2019-12-01-20-21-24-019_com.android.chrome.jpg
    154,7 KB · Görüntüleme: 113
@TAL0S Sistem güzel, sorun yaratmaz. İşlemciyi R5 3600 yapsanız daha iyi olurmuş. Onun dışında bir sorun gözükmüyor. Başka sorularınız olacaksa yeni konu açın, meşgul etmeyelim burayı.

@cordoba_00 Üründe rgb desteği yok. Soğutucu bloğu olmamasıda cabası. Bütçe neydi bilmiyorum fakat daha iyi bir anakart tercih edilebilirdi...
Peki ben stock hızlarda çalışacağım ryzen5 2600x ve B450m dragon yani anakartı eger Gigabyte B450M S2H yaparisem ryzen5 1600 12nm geliyor hangisini tercih etmeliyim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı