Asus B450M-K 2 ekran kartı klipsi nerededir?

Dosya Ekleri

• IMG_20240227_182621.jpg
    IMG_20240227_182621.jpg
    296,5 KB · Görüntüleme: 15
Tırnak o ekran kartının altındaki siyah slotun diğer ucunda, o şekilde zorlamayın tırnak kırılır, soğutucuyu söküp tırnağı açın.
Yok ben takmayacagim bilgisiyarciya götüreceğim fakat şu anda resimdeki gibi olsa ekran kartından görüntü alabilirmiyim yoksa biraz bastirmammı lazım.

İşte bu alan darlığı nedeniyle MK anakartlardan hoşlanmıyorum. Daha fazla zorlamayın. KArtı yerine oturtun. Alttaki videoda aynı tip anakarttan başka bir ekran kartı (daha kısa) söküyorlar. Tahmini yerini anlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşte bu alan darlığı nedeniyle MK anakartlardan hoşlanmıyorum. Daha fazla zorlamayın. KArtı yerine oturtun. Alttaki videoda aynı tip anakarttan başka bir ekran kartı (daha kısa) söküyorlar. Tahmini yerini anlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kasa ilk açıldığında ekran kartının fanları dönmelimi.Birde Monitör açılınca display port no Signal hatası alıyorum kasada bütün DP girişlerine denetim ama aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı