ASUS B450M-K II Prime USB çalışmıyor

Darvell

Hectopat
Yer
Crown Prince's Palace, Berlin, Deutschland
Daha fazla  
Meslek
Kaiser
Merhaba. Az önce klavyem takıldı ve düzeltmek için anakart USB portundan çıkartıp taktım düzeldi. 5-10 saniye geçmeden yine takıldı ve ardından mouse da dondu. Çıkartıp taktım ama olmadı. Taktığım anda ışıkları geliyor, daha sonra sönüyor veya bir yanıp bir sönüyorlar. Daha sonra üst taraftaki mavi portlara taktım galiba 3.0 emin degilim. Sorunsuz çalışıyorlar şu an. Ne olmuş olabilir? Ciddi bir şey var mıdır?

Anakart: ASUS B450M-K II Prime
Mouse, klavye market ürünü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Az önce klavyem takıldı ve düzeltmek için anakart USB portundan çıkartıp taktım düzeldi. 5-10 saniye geçmeden yine takıldı ve ardından mouse da dondu. Çıkartıp taktım ama olmadı. Taktığım anda ışıkları geliyor, daha sonra sönüyor veya bir yanıp bir sönüyorlar. Daha sonra üst taraftaki mavi portlara taktım galiba 3.0 emin degilim. Sorunsuz çalışıyorlar şu an. Ne olmuş olabilir? Ciddi bir şey var mıdır?

Anakart: ASUS B450M-K II Prime.

Aygıt Yöneticisi'nden USB portları kontrol edin ünlem olan var mı?
Var ise aygıtı kaldırıp sistemi yeniden başlatın düzelecektir.

Anakart: ASUS B450M-K II Prime

dostum çözebildin mi aynı sorunu bende yaşıyorum mouse takılıyor donuyor bazen tamamen bağlantısı kesiliyor takıp çıkarıyorum usb den bazen klavye gidiyor aylardır her yolu denedim sorun nedir çözebildin mi

dostum çözebildin mi aynı sorunu bende yaşıyorum mouse takılıyor donuyor bazen tamamen bağlantısı kesiliyor takıp çıkarıyorum usb den bazen klavye gidiyor aylardır her yolu denedim sorun nedir çözebildin mi

Nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum fakat format atmış olma ihtimalim çok yüksek. Konuda da demişim 3.0 mavi yerlere taktınız mı hiç?

Dostum şöyle anlatayım ben sana derdimi mouse Zowie EC2 donuyor takılıyor herhalde mouse bozuk dedim gidiyim başka PC de deneyeyim dedim orada sorunsuz çalışıyor. Dedim o zaman benim PC anakart bozuldu son çare mouse aldım benim PC'ye taktım sorunsuz çalışıyor. Şok oldum benim PC de sorun çıkaran mouse başka PC de sorunsuz çalışıyor. Kafayı yedim.

Geri
Yukarı