ASUS Prime B450M-K USB portları çalışmıyor

egemen.erdilmen1

Centipat
Herkese merhaba arkadaşlar, belirttiğim anakarta sahip hazır sistemimi yaklaşık olarak 1 yıl önce almıştım. Aldığım zamandan bu yana ethernet kartımda olduğunu düşündüğüm bir problemden dolayı hız ve ikili ayarı yardımı ile 16 mb/s olan internetimin sadece 10 mb/s ' ni kullanabiliyordum ama daha sonra anakartımda boş bir PCI Express slotu olduğunu fark ettim ve kartın üzerine takmak için bir ethernet kartı satın aldım.
Montajımı tamamladıktan sonra ise bilgisayarı açtığımda USB portlarımın çalışmadığını (ön panel dahil olmak üzere) fark ettim. Garibime giden olay şudur ki RGB ışıklandırmaya sahip bir mouse ' a sahibim ve mouse 'nin ışıklarının yandığını görebiliyorum ama gerisi gelmiyor ne yazık ki. Aynı zamanda bu ışıklandırnaların sadece USB 3.0 portunda çalıştığını gördüm 2.0larda herhangi bir şey olmadı.
Herhangi bir çözüm önerisi, bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Sistemim;
  • ASUS Prime B450M-K anakart
  • AMD Radeon RX 570 ekran kartı
  • AMD R5 2500X işlemci
  • Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz DDR4 bellek
  • Samsung 500GB 860 Evo SATA 3.0 SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı