ASUS B550-F Realtek seste kırılmalar

yagizUnal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce ilk defa bir sistem topladım her şey sorunsuz çalışıyor ancak ne zaman kasaya bir kulaklık taksam, seste kırılmalar kasmalar oluşuyor. İlk defa YouTube'da video izlerken fark ettim, kulaklık varken seste bozulmalar ve videoda kasmalar oluştu. Ardından kulaklık takılı bir şekilde Battlefield 1 girdim bu sefer hiç ses alamadım ama arkada YouTube vs ses geliyordu. Call of Duty Warzone'da ses geliyordu fakat tam çatışma esnasında ekran sürekli donuyordu. Kulaklıkları çıkardığımda(monitörün hoparlöründen) bu sorunların hiçbiri olmuyor ve oyunlar gayet akıcı oluyor, aynı şekilde videolarda. Bir diğer tuhaf sorunda Windows'un ses karıştırıcısında ses değerini azaltıp yükselttiğimde yine seste kırılmalar(cızırtılar) mevcuttu. Driverları anakartın sitesinden indirdim. Eski bir sürüm yüklemek istedim ancak bulamadım. Ses driverlarıyla ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum aksini düşünüyorsanız bilgilendirebilir misiniz ve yeni bir sürücü varsa linkini bırakabilirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler. Anakart ASUS B550-F.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı