ASUS BIOS güncellemesi sonrası DVI-I çıkışı görüntü vermiyor

Fahri0

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2 montör kullanıyorum. Birisi ekran kartının HDMI, birisi Display port girişine bağlı. HDMI ile bağlı olanı ikinci monitör olarak kullanıyorum. BIOS'a update attıktan sonra (anakartım ASUS) Display port ile bağlı olan monitörüme görüntü gelmedi, sadece HDMI ile bağlı olan monitörüme görüntü geliyor. Görüntü ayarlarında ana monitörüm gözükmüyor ve BIOS ekranına da sadece HDMI ile bağlı olan monitör ile erişebiliyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
DVI-I anakarta mı bağlı? Sorunuz net deği. Eğer anakarta bağlı ise iGPU ayarını devreye alın.
BIOS ekranına da sadece HDMI ile bağlı olan monitör ile erişebiliyorum.
Bu zaten olması gereken bir şey. BIOS'ta çift monitör desteği yok.

DVI-I anakarta mı bağlı? Sorunuz net deği. Eğer anakarta bağlı ise iGPU ayarını devreye alın.

Bu zaten olması gereken bir şey. BIOS'ta çift monitör desteği yok.Öncelikle çok özür dilerim yanlışlık yapmışım DV-I değil Display Port olacak, lütfen kusuruma bakmayın.
Özür dilerim DV-I değil Display port olacaktı yanlış yazmışım kusura bakmayın lütfen.
Display port girişi de hdmi girişi de ekran kartında, iki monitör de ekran kartına bağlı, bios update yapmadan önce Display port girişine bağlı olan monitörden bios görüntüsünü alıyordum update yaptıktan sonra Display port girişine bağlı olan monitöre hiç görüntü gelmiyor sadece hdmi girişine bağlı monitöre görüntü geliyor. Hdmi ile bağlı olan monitörün kablosunu ekran kartından çıkarttığımda da Display port ile bağlı olan monitöre görüntü gelmiyor.
Özet olarak monitörü hdmi ile bağlayınca görüntü geliyor Display port ile bağlayınca görüntü gelmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı