ASUS BIOS şifresini unutmak

umuskaal

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen3 7320U
8Gbram
256gb Depolama
AMD Radeon Grapich 512mbvram
Merhaba ASUS BIOS şifremi unuttum hani aklımda çok seçenek var ama deneyince olmuyor laptop kilitlenmiyor daha demin müşteri hizmetleri ile görüştüm ASUS'un 750-1500TL arası fiyat verdiler bir de net bir işlem veremeyiz dediler olabilir de olmayabilir de dediler ne yapmam lazım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendin spesifik bir şifre belirlemediysen dört 0 ya da altı 0 dene. Benim Acer'de tutmuştu. Olursa sonra şifreyi kaldırırsın.

Kendin spesifik bir şifre belirlemediysen dört 0 ya da altı 0 dene. Benim Acer'de tutmuştu. Olursa sonra şifreyi kaldırırsın.
Kral Umut**** gibi birşey koymuştum herhalde ama işte denedim Olmadı akşam eve gidince dediklerini denicem

Merhaba ASUS BIOS şifremi unuttum hani aklımda çok seçenek var ama deneyince olmuyor laptop kilitlenmiyor daha demin müşteri hizmetleri ile görüştüm ASUS'un 750-1500TL arası fiyat verdiler bir de net bir işlem veremeyiz dediler olabilir de olmayabilir de dediler ne yapmam lazım acaba?

Yanlış hatırlamıyorsam şifre yanlış yazınca bir kod vermesi gerekiyor bunun sitesi vardı oraya yazınca sana şifre veriuor bende ASUS laptop kullandım hatta her gün değişiyor şifre onlar çalışıyor.

1234 123456 yada 0000 000000 dene

Yanlış hatırlamıyorsam şifre yanlış yazınca bir kod vermesi gerekiyor bunun sitesi vardı oraya yazınca sana şifre veriuor bende ASUS laptop kullandım hatta her gün değişiyor şifre onlar çalışıyor.
Hocam Alt+r tuşuna basıyorum olmuyor dediğiniz şey tarih ve gün vediyor onu o siteye giriom Öyle ama bende çıkmıyor o tarih

1234 123456 yada 0000 000000 dene
Eve gidince denicem sağolun

Hocam alt+r tuşuna basıyorum olmuyor dediğiniz şey tarih ve gün vediyor onu o siteye giriom öyle ama bende çıkmıyor o tarih.

Eve gidince deneyeceğim sağ olun.

3-5 kere yanlış denediniz mi vermesi gerek çünkü.

3-5 kere yanlış denediniz mi vermesi gerek çünkü.
Valla çok yanlış denedim ama 4-5 kere yanlış deneyince Birşey yazılmıyor ok tuşuna vs basilmiyor kapatma tuşuna basili tutuom öyle aciliyor

Vallahi çok yanlış denedim ama 4-5 kere yanlış deneyince bir şey yazılmıyor ok tuşuna vs basilmiyor kapatma tuşuna basili tutuom öyle aciliyor.

Hocam fotoğraf atma şansınız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı