ASUS Cerbesus GTX 1050 Ti alınır mı?

Mchwair

Decapat
Daha fazla  
ASUS cerbesus NVIDIA GTX 1050 Ti O.C Edition '
Ekran kartımın üzerinde 2 adet kondansatör eksik yani düşük bu kondansatör eksikliği ne gibi sorunlar çıkartır önüme bunu soracaktım?

ASUS ROG STRIX B350 F Gaming anakart.
AMD Ryzen 7 1700X.
Corsair 3200MHz 16 GB RAM

Gözle gördüğüm sorunlar arada Valorant'ta ekran kartı sürücüsü çöktü güncelle diye atıyor ekran kartı sürücüsü GeForce Experience' programında sizde son sürücü kurulu yazmasıına rağmen.

ASUS cerbesus NVIDIA GTX 1050 Ti O.C Edition '
Ekran kartımın üzerinde 2 adet kondansatör eksik yani düşük bu kondansatör eksikliği ne gibi sorunlar çıkartır önüme bunu soracaktım?

ASUS ROG STRIX B350 F Gaming anakart.
AMD Ryzen 7 1700X.
Corsair 3200MHz 16 GB RAM

Gözle gördüğüm sorunlar arada Valorant'ta ekran kartı sürücüsü çöktü güncelle diye atıyor ekran kartı sürücüsü GeForce Experience' programında sizde son sürücü kurulu yazmasıına rağmen.

Kardeş ben de 1050 kullanıyorum da bu ekran kartı hala nasıl yaşıyor, aklım almıyor. 1050 Ti yerine biraz daha ekleyip 1650 al bence çünkü yeni nesil oyunlarda 1050 Ti bile yeterli olmayacak artık. 1650 ile arasında ne fark var dersen örnek veriyorum, Cyberpunk çok sıkıntıları var. Oyunun sistem olsun, optimizasyon olsun, 1050 Ti çok zor kaldiriyor. 1080p en fazla 30 görüyor düşük ayarlarda ama 1650 ile bu oyunda nereden baksan bir 10-15 FPS var. Bu da bayağı fark ediyor. Bana kalsa 1650 al.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı