ASUS D509'DA-EJ182 laptop alınır mı?

Its only my echo

Hectopat
Laptop bu:

Bütçe 5500-5600'a kadar çıkabilir, 6000'e çıkarmak istemiyorum çünkü oyun için değil üniversite için alınacak. 2-3 saat sonra sipariş edeceğim. Eğer bu bütçede daha iyisi varsa önerilerinizi bekliyorum. R5 3500U ne kadar götürür?

Laptop bu:

Bütçe 5500-5600'a kadar çıkabilir, 6000'e çıkarmak istemiyorum çünkü oyun için değil üniversite için alınacak. 2-3 saat sonra sipariş edeceğim. Eğer bu bütçede daha iyisi varsa önerilerinizi bekliyorum. R5 3500U ne kadar götürür?
Hocam özelliklerde 12 GB RAM yazıyor ama sistemin fotoğrafının yanında da 4 GB DDR4 yazıyor. Hangisi doğru ona göre bir şey diyeceğim :D?

APU sistem olduğu için 4 GB az gelir. Bir 4 GB daha takılsa bayaa fark eder performans öncekine göre. Sadece ekran kartı performansını değil diğer şeyleri de etkiler.
300 TL fazlaya HP var.

HP mi almalıyım?

RAM sonradan alınabileceği için ben de ASUS düşünmüştüm. RAM eklendiğinde garanti dışı kalmıyorsa birkaç ay sonra RAM takviyesi yaparım.
Garanti süresinde Laptopun içi açıldığında garanti dışı kalıyor.
Böyle bir sistem buldum. Hem ufak tefek oyun oynatır hem de okul işlerini görür. Markası da güzel ve 8 GB RAM var gayet yeterli size. Harici ekran kartı da var. Belki depolama okul işlerinde yetersiz olabilir onda da harici harddisk alıp USB ile kullanabilirsiniz.

Garanti süresinde Laptopun içi açıldığında garanti dışı kalıyor.
Böyle bir sistem buldum. Hem ufak tefek oyun oynatır hem de okul işlerini görür. Markası da güzel ve 8 GB RAM var gayet yeterli size. Harici ekran kartı da var. Belki depolama okul işlerinde yetersiz olabilir onda da harici harddisk alıp USB ile kullanabilirsiniz.
Attığım laptopun satışı yok :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı