ASUS D509'DA-EJ182 laptop alınır mı?

Biraz daha bakınayım hemen karar verme laptop alırken :D.
Öyle diyorsun ama fiyatlar aşırı arttı. İndirimde laptop bulunamıyor. Bu fiyata R3 3250U laptoplar satılıyor Hepsiburada'da. Ablam için alıyorum. Canlı dersleri başladı, ders notlarını falan düzenlemesi için Word, Powerpoint kullanacak. Uzun ömürlü laptop arıyorum. Bugün sipariş edicem.

Öyle diyorsun ama fiyatlar aşırı arttı. İndirimde laptop bulunamıyor. Bu fiyata R3 3250U laptoplar satılıyor Hepsiburada'da. Ablam için alıyorum, onun canlı dersleri başladı. Ders notlarını falan düzenlemesi için Word, Powerpoint kullanacak. Uzun ömürlü laptop arıyorum. Bugün sipariş edicem.
O zaman ilk attığınız laptop alınabilir madem öyle. RAM takacaksanız eğer garanti dolmadan sistemin içi açılınca kapsam dışı kalıyor haberiniz olsun. Ama yine de ablanın işini görür.
300 TL fazlaya HP var.

HP mi almalıyım?
Hocam HP laptopların fazla ısındığını söylemiştim ama yine de alınabilir diye düşünmeye başladım şimdi RAM'den ötürü :D. Sosyalde bu laptopla ilgili konu açar mısınız? Başka insanlar da yardımcı olmuş olurlar hem daha iyi karar verirsiniz ona göre alırsınız bugün.

Yeni konular

Geri
Yukarı