ASUS DSL-AC51 Modem sıfırlandıktan sonra internete bağlanmıyor

ogzhnkcl

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Bu gece modemi sıfırladım ve yeniden kurulum yaptım fakat internete ne telefonumdan ne de bilgisayardan bağlanamıyorum. Modemde tüm ışıklar yanıyor(internet, DSL) hatta modem arayüzünde de bağlandı yazıyor fakat internette hiçbir şey açmıyor. Bilgisayarımın tüm sürücüleri güncel. DNS ayarlarıyla mı alakalı acaba diye düşünüyorum.

Modemim: ASUS DSL-AC51
İnternet servis sağlayıcısı: TurkNet.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Bu gece modemi sıfırladım ve yeniden kurulum yaptım fakat internete ne telefonumdan ne de bilgisayardan bağlanamıyorum. Modemde tüm ışıklar yanıyor(internet, DSL) hatta modem arayüzünde de bağlandı yazıyor fakat internette hiçbir şey açmıyor. Bilgisayarımın tüm sürücüleri güncel. DNS ayarlarıyla mı alakalı acaba diye düşünüyorum.

Modemim: ASUS DSL-AC51
İnternet servis sağlayıcısı: TurkNet.
Şimdiden teşekkürler.

Selamlar hocam, ben de aynı sorunu yaşıyorum şu an çözdüysen nasıl çözdüğünü anlatabilir misin?

ISS'nin vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifreyi doğru şekilde yazıldığını kontrol edin.
Bu kontrolü nasıl sağlayacağım ISS ten kullanıcı adı ve şifreyi aldım hızlı internet kurulumuna yazıyorum ama gene internet gelmiyor.(Düzeldi bı şekilde anlamadım,yardımın için sağol)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı