ASUS DSL AC51 ve AC750 farkı nedir?

DSL-AC51: ADSL ve VDSL bağlantıları destekliyor.
DSL-AC750: WAN girişi sayesinde FTTH alt yapılarda da kullanılabiliyor (Router özelliği mevcut.)

Tekrar resmi sayfalarından kontrol ettim iki ürün arasında hiçbir teknik fark yok.
Kaynak:

DSL-AC75: WAN girişi sayesinde FTTH alt yapılarda da kullanılabiliyor (router özelliği mevcut.)

DSL-AC75 yok ki?

DSL-AC750: WAN girişi sayesinde FTTH alt yapılarda da kullanılabiliyor (Router özelliği mevcut.)

Tekrar resmi sayfalarından kontrol ettim iki ürün arasında hiçbir teknik fark yok.
Kaynak:
Peki neden ucuz diğeri?

Hangi alt yapıda ve ne amaçla kullanacağınıza bağlı?
Ben iyi derim.
Siz Fiber alt yapıya bağlamaya çalışırsınız (Fiber alt yapıda kablosuz olarak 4xx Mbps verebilir en fazla.)
100Mbps kadar olan bağlantılar için ideal ama ilerisi için daha iyi ürünler var.
Derseniz ki ben uygun fiyatlı VDSL alt yapısında bir ürün arıyorum hem de marka olsun diyorsanız.
Evet, alabilirsiniz.

İlave bilgi: Şayet Wi-Fi 5 desteklediği için alıyorsanız. Modeme bağlanacağınız Telefon, Tablet, Notebook vb. cihazlarında Wi-Fi 5 ve üzeri bağlantı standartlarını desteklemesi gerekmektedir.
Yoksa Wi-Fi 5 platformuna bağlamamasınız.

İlave bilgi: Şayet Wi-Fi 5 desteklediği için alıyorsanız. Modeme bağlanacağınız telefon, tablet, notebook vb. cihazlarında Wi-Fi 5 ve üzeri bağlantı standartlarını desteklemesi gerekmektedir.

Destekliyor. Wi-Fi 5 ne gibi bir artısı olur?

İlave bilgi: Şayet Wi-Fi 5 desteklediği için alıyorsanız. Modeme bağlanacağınız telefon, tablet, notebook vb. cihazlarında Wi-Fi 5 ve üzeri bağlantı standartlarını desteklemesi gerekmektedir.

Laptop desteklediğine nasıl bakacağız?

Destekliyor. Wi-Fi 5 ne gibi bir artısı olur?

Laptop desteklediğine nasıl bakacağız?

Wi-Fi 4 300Mbps kadar desteklendiği söylense de, ben hiçbir zaman 45-75 üzerini göremedim.
VDSL ve 100Mbps alt yapıda hızınızın tamamını görebileceksiniz.(kablosuz olarak)
Ürünleri kıyaslamak için kullandığınız sayfada da arama yaparak Wi-Fi bölümlerinden kontrol edebilirsiniz.
Ya da harici uygulamalar yükleyerek kontrol edebilirsiniz.
Gibi:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı