Asus DSL-AC68U vs TP-LINK Archer VR900

LAZERDEM28

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben şu an Kablo TV kullanıcısıyım, haftaya başka eve taşınıcağım ve Türknet'e geçiş yapıcam tavsiye eder misiniz veya hangi firmaya geçiş yapayım?
Malum Kablo TV'de kullandığım modemi kullanamıcağım bu başlıkta olan 2 modem arasında kararsız kaldım bu İnterneti 2 daire olarak altlı üstlü kullanıcam biraz güçlü olması lazım şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben şu an Kablo TV kullanıcısıyım, haftaya başka eve taşınıcağım ve Türknet'e geçiş yapıcam tavsiye eder misiniz veya hangi firmaya geçiş yapayım?
Malum Kablo TV'de kullandığım modemi kullanamıcağım bu başlıkta olan 2 modem arasında kararsız kaldım bu İnterneti 2 daire olarak altlı üstlü kullanıcam biraz güçlü olması lazım şimdiden teşekkür ederim.

Asusda üç yıl birebir değişim garantisi mevcut. Ben kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Yanlız teknik destek tarafı sorunlu sıfır bilgileri var ezbere konuşuyorlar. Bir soru sormak yada öğrenmek istersen forumlara bakman gerekiyor. Modemin bir çok özelliği ve iyi bir çekim kalitesi var.

TurkNet abonesiyim ayrıca ben çok memnun kaldım sorun yok. Fakat kuzenime referans oldum onu rezil ettiler. ilk internet verildi hızlı bir şekilde ADSL tanımlandı. Sonrasında VDSL port açıldığı için geçmek istedik. Fakat bu ayın yedisinden beri internet yok. Bugün itibarıyla hala bekliyoruz. Çağrı merkezine ulaşamıyorsun. Twitter ile destek sağlıyorlar. Şimdiden haberin olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı