ASUS DSL-AC750 Vs TP-Link Archer

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir arkadasım benden bu iki modemden hangisini tercih etmesi gerektiğini sordu, ben de benden illaki daha fazla bu konuda bilgi sahibi olan kisilerin burada olduğunu düsündüğümden buraya yazmak istedim. Bu iki modemden hangisi daha iyidir teknik açıdan? Ya da bu fiyat bandında bunlardan daha iyi bir öneriniz varsa o da olur. Teşekkürler.

Arkadaşlar, bir arkadasım benden bu iki modemden hangisini tercih etmesi gerektiğini sordu, ben de benden illaki daha fazla bu konuda bilgi sahibi olan kisilerin burada olduğunu düsündüğümden buraya yazmak istedim. Bu iki modemden hangisi daha iyidir teknik açıdan? Ya da bu fiyat bandında bunlardan daha iyi bir öneriniz varsa o da olur. Teşekkürler.

ASUS modelini biliyoruz tanıdık bir model ancak TP-Link'in direk ürün segmentinin adını söylemişsiniz. O isimde bir sürü modem ve cihaz var hangisini kast ettiniz?

TP-Link'i direkt olarak hiç almasın. ASUS o modeme 1 yıl olacak güncelleme vermiyor.

Arkadaşına keentic omni DSL veya Keenetic extra DSL tavsiye ederim.

Ben AC750'nin bir alt modelini 4 yılı aşkındır kullanıyorum bir sorun yaşamadım. DSL-AC750 de araştırdığıma göre sağlam bir modem.

Geri
Yukarı