ASUS DSL N10E İnternete Bağlanamama Sorunu

Kobbunb

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Asus DSLN10E Modeme sahibim. Bugün modemimi arayüzünden resetledikten sonra internete bağlanmaya çalışırken ekteki hatayla karşılaştım. Bu hata için birtakım ip ayarları vs. yaptım ama düzelmedi. Modem arayüzüne girmeye çalışırken firmware güncellememi istiyor, ben de güncelliyorum. Modeminizi yeniden başlatın diyor ama başlattıktan sonra modemin ışıklarından hiçbiri yanıp sönmüyor. Sanki internet varmış gibi tüm ışıklar yanıyor. Fişi çıkarıyorum, bir süre sonra takıyorum ışıklar hemen yanıyor hiçbiri yanıp sönmüyor. Firmware'i güncelledikten sonra bağlanmaya çalışırken yine aynı hatayı alıyorum ve tekrar güncelleme istiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Fabrika ayarlarına mı döndürdün, sadece restart mı attın?

Fabrika ayarlarına döndürdüysen wan id ve şifre bilgilerini girmen gerekiyor modeme. Yoksa hiçbir türlü internete çıkış sağlayamazsın. İnternet servis sağlayıcını ara ve şifre bilgilerini iste veya onların bunu yapmasını iste.

Fabrika ayarlarına döndürdüysen wan id ve şifre bilgilerini girmen gerekiyor modeme. Yoksa hiçbir türlü internete çıkış sağlayamazsın. İnternet servis sağlayıcını ara ve şifre bilgilerini iste veya onların bunu yapmasını iste.
ID ve şifre bilgilerimi zaten biliyorum ama arayüze giremediğim için ayarlayamıyorum. İnternet sağlayıcım bu bilgileri kendisi girebilir mi? Çünkü daha önce başka bir problem yaşadığımda bunları benim yapmamı istemişlerdi.

Yapabilir, müşteri hizmetlerini ara ve fabrika ayarlarına döndüğünü söyle. ID ve şifre bilgilerinin girilmesini talep et.

Yapabilir, müşteri hizmetlerini ara ve fabrika ayarlarına döndüğünü söyle. ID ve şifre bilgilerinin girilmesini talep et.
Tamam teşekkürler, sonuçları buraya bildireceğim.

Tamam teşekkürler, sonuçları buraya bildireceğim.
@Asım Demir Kendilerinin giremediklerini söylediler. Asus müşteri hizmetlerini aradım fakat cumartesi olduğu için ulaşamadım. Pazartesi tekrar arayacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı