ASUS DSL-N16 Kopma Sorunu

Dohc Vtec

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ben 2 gündür kopma yaşıyorum uzun süreli değil ama rahatsız edici. Sen herhangi bir kopma yaşadın mı bu modemde ? veya herhangi bir sorun bide ne kadar süredir kullanıyorsun bu modemi.

Kullanıcı yorumlarına baktığımda onlar da kopma olduğunu belirtmiş. Bazılarınınki çok ısınıyormuş bazılarınınki diğer odadan 1 çubuk falan çekiyormuş. Benim modemde biraz ısınıyor ama çekim gücünden çok memnunum. Alt katta modemim üst katın en uç köşesinden bile 2 çubuk çekiyor. Sanırım herkese ayrı sıkıntılarla geliyor bu modem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bi sıkıntı yaşamadim. Sadece modemi ilk bağladığımda ip almıyordu. Onuda bi iğneyle hallettim. 3 hafyadır kullaniyorum hic bir sıkıntım yok. Kapsama alanı cok iyi değil bu modemin zaten beklenti meselesi birazda ben genel olarak baya memnun kaldım.

2 katlı 85m2 kadar müstakil evimiz var. Modem alt katta, ben üstteyim. Şuan modem tam alt odada kalıyor full çekiyor. 33MBPS'nin hepsini alabiliyorum. En uç odalarda 2 çekiyor oda gayet yeterli benim için.

Dünden beri kopma olmadı daha. Bakalım, bekleyip göreceğiz. Kopma olmazsa gayet iyi modem aslında fiyatına göre zira modem fiyatları uçmuş durumda. En ucuz VDSL modemler 250 civarı, ben 270'e aldım. O yüzden şikayet edemem yani en ucuzu sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı