Asus DSL-N16 Şikayetleri

MediaTek Chipset kullanan modellerin hepsinde benzer sorunlar var. Ucuza kaçmak adına malzemeden çalmışlar. TP-Link daha iyi Chipset kullanıyor. Millete laf atmadan önce gidip araştırma yaparsanız, daha iyi olur.

Aynen öyle.
Eleştirmek için söylemiyorum aynı modemi bende kullanıyorum yeni aldım 5 gün kullandım şuan teknik serviste aynı sorunu bende yaşıyorum yazılım yükleyip geri göndermişler iade kabul etmiyorlar 5 günlük modem çöp yani gelecek yine aynı sorunlarla boğuşacağım şuan İSP nin verdiği zyxel vmg3312 modelini kullanıyorum ama hiç kopma olmadı asus iyi olur diye aldık elimizde patladı anlıyacağın.

Aynen öyle.
Eleştirmek için söylemiyorum aynı modemi bende kullanıyorum yeni aldım 5 gün kullandım şuan teknik serviste aynı sorunu bende yaşıyorum yazılım yükleyip geri göndermişler iade kabul etmiyorlar 5 günlük modem çöp yani gelecek yine aynı sorunlarla boğuşacağım şuan İSP nin verdiği zyxel vmg3312 modelini kullanıyorum ama hiç kopma olmadı asus iyi olur diye aldık elimizde patladı anlıyacağın.
Ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz ?

N16 serisiyle alakalı olduğunu sanmıyorum, sizin elinizdekim modem bozuk. Öyleyse aynı modeme sahip bende neden olmuyor ?

Her sorunu kullanıcı hatası olarak lanse eden teknik servis çalışanları gibi cevap vermekten vazgeçin. Belki sen sorunu idrak edemiyorsun? Belki hiç bir test yapmadın. Tüm teknoloji forumlarında ve satış siteleri yorumlarında ürünle ilgili kötü yorumlar ve benzer sorun yaşayan kullanıcılar var. Senin ürününde bir sıkıntı olmadığı tüm bunları görmezden gelmemizimi bekliyorsun? Ürünü tavsiye etmiyorum. Alacak kullanıcılar bu sorunların olduğunu bilerek tercih etsinler.

Yeni konular

Geri
Yukarı