Asus DSL-N16 Türknet VDSL Seçince İnternetin Gitmesi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirtiğim gibi modemim ve internet sağlayıcım bunlar. Oturduğum yerde 35'e kadar hız desteği alabileceğimi söylüyorlar ama evime 14 geliyor teknik desteği aradığımda daha fazla gelmesi gerekiyor diyorlar modem ayarlarında ADSL seçeneği seçili kalıyor VDSL seçersem internet bağlantım gidiyor, ne yapmam gerekiyor? Biraz karışık anlattım kusura bakmayın :)

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirtiğim gibi modemim ve internet sağlayıcım bunlar. Oturduğum yerde 35'e kadar hız desteği alabileceğimi söylüyorlar ama evime 14 geliyor teknik desteği aradığımda daha fazla gelmesi gerekiyor diyorlar modem ayarlarında ADSL seçeneği seçili kalıyor VDSL seçersem internet bağlantım gidiyor, ne yapmam gerekiyor? Biraz karışık anlattım kusura bakmayın :)

Eki Görüntüle 275286
Size interneti VDSL yerine ADSL vermişler. Portunuzu VDSL'e almalarını söyleyin. Zaten ADSL ile 35 Mbps hız alamazsınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı