Türknet Asus N16 DSL Bağlantım Kesiliyor

Dohc Vtec

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
1 Hafta oldu TürkNet bağlatalı Media Markt'tan ASUS DSL N16 aldım ilk gün hiç sıkıntı yoktu 2. Gün akşam interneti kullanırken birden tıkladığım şey açılmadı Wi-Fi'ye baktım ünlem çıkmıştı üstünde biraz bekledim 2 dakika sonra internet geldi 4. Gün sabah internet yine gitti bekledim gelmedi modeme baktım DSL ve İnternet ışığı yanmıyordu evden çıkarken arıza kaydı oluşturdum 1 saat sonra Türk Telekom'dan gelip adam kabloyu kendi cihazına takmış kendi cihazında sorun yokmuş kabloyu yeniden modeme takmış İnternet gelmiş, 3 gün kopma olmadan kullandım 7. Gün yani dün sabah 10 da yine gitti DSL arıza kaydı oluşturdum bugün geldi yine aynı kişi aynı işlemi yaptı kabloyu modeme taktığında 19 saattir yanmayan DSL ışığı yandı ve İnternet geldi. Bu durum bana çok saçma geliyor bundan bir sonuca varabilen var mı? TürkNet, ASUS modem veya ikisini aynı anda kullananlar varsa sizde durumun nasıl olduğunu yazabilirseniz sevinirim. Hat değerlerimi aşağıda belirtiyorum bence çok normal hatta iyi bile değerler kopma olmaması gerekiyor bana göre Bir de'siz bakın.

(Modemin sürümü şu an en düşükte ama sürümlük bir durum değil en son sürümde kopma yaşadım son kesintide)
Konuyu açtığımda bağlantım yeni düzelmişti 1 saattir çalışıyordu modem buda güncel 7 saatlik kullanım crc hala 0
Screenshot_20190709-235621.png

414304

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    42 KB · Görüntüleme: 59
  • 2.PNG
    2.PNG
    13,7 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı