ASUS DSL-N16P vs keenetic omni DSL N300

Glompf

Kilopat
Daha fazla  
İkisini de çok araştırdım hem sitelerde hem sosyalde de ama yine de çok kararsızım. Sosyaldeki konularda mayıs ve nisan ayında bu modemlerin bahsi geçmiş şu an güncel olarak kullanan var mı veya yeni alanlar? Rica etsem bilgilendirir misiniz?

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ve neden?

Asus DSL-N16P

Keenetic Omni DSL N300

Bir de son bir soru bu modemler ev telefonsuz kullanılır mı?

DSL-N16P kullanmaktayım. Aldığıma pişman olduğum bir ürün, bu fiyat bandında daha iyileri mevcut.
Bana göre Artıları : Kopma yok, çok stabil, ping değerlerinde düşüş, mobil aplikasyon ile kontrol, yeterli wifi alanı, ebeveyn-birey hız limitleri, ağ kontrol.
Eksileri: Torrent özelliği koymuşlar koymasalar daha iyi olurmuş neredeyse indirmiyor ve aşırı kasmalara yol açıyor, Reset attığınız da internete bağlanması çok zaman alıyor, 5GHZ yok.
fakat indirimde güzel fiyatlara indiği için stabil bir internet için alınabilir. Fakat aynı miktar paraya daha iyi alternatifler var iken almanızı önermiyorum.

DSL-N16P kullanmaktayım. Aldığıma pişman olduğum bir ürün, bu fiyat bandında daha iyileri mevcut.
Bana göre artıları: Kopma yok, çok stabil, ping değerlerinde düşüş, mobil aplikasyon ile kontrol, yeterli Wi-Fi alanı, ebeveyn-birey hız limitleri, ağ kontrol.
Eksileri: Torrent özelliği koymuşlar koymasalar daha iyi olur muş neredeyse indirmiyor ve aşırı kasmalara yol açıyor, reset attığınız da internete bağlanması çok zaman alıyor, 5GHz yok.
Fakat indirimde güzel fiyatlara indiği için stabil bir internet için alınabilir. Fakat aynı miktar paraya daha iyi alternatifler var iken almanızı önermiyorum.

Benim için torrent falan önemli değil kopmalar olmasın, ping çıkmasın, çekim gücü zayıf olmasın başka bir şey istemiyorum. Ama dediğiniz gibi 5 GHz'nin olmayışı benim de gözüme ilk çarpan şeylerden birisi oldu incelemeler sonucunda aradaki hız farkını gördüm geleni tam yansıtmıyor 2.4 GHz bandı. ASUS'tan vazgeçeceğim gibi ama Keenetic'i de hiç duymamıştım ama herkes çok beğenmiş. Bilemiyorum başka modem hangileri iyi falan.
Keenetic omni DSL N300 sipariş verdim, yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Benim için torrent falan önemli değil kopmalar olmasın, ping çıkmasın, çekim gücü zayıf olmasın başka bir şey istemiyorum. Ama dediğiniz gibi 5 GHz'nin olmayışı benim de gözüme ilk çarpan şeylerden birisi oldu incelemeler sonucunda aradaki hız farkını gördüm geleni tam yansıtmıyor 2.4 GHz bandı. ASUS'tan vazgeçeceğim gibi ama Keenetic'i de hiç duymamıştım ama herkes çok beğenmiş. Bilemiyorum başka modem hangileri iyi falan.
Keenetic omni DSL N300 sipariş verdim, yorumlarınız için teşekkür ederim.
Hocam, nasıl memnunmusunuz?

Geri
Yukarı