ASUS DSL-N16P - Keenetic Omni DSL

Hocam omni DSL sadece 2.4 GHz destekliyor. 2.4 GHz 40-45 Mbps üstü hızları pek veremiyor. 35 Mbps için sorun olmaz. Tam hızı alırsınız 2.4 GHz üzerinden. Ama ileride atıyorum 50 ya da 75 Mbps hıza yükseltirsiniz o zaman 2.4 GHz yetmez. Kablosuzdan tam hızı almak için 5 GHz kullanmak gerekir.

Bahsettiğiniz hız sorunu kablosuz bağlantı için mi geçerli yoksa kablolu bağlantı da da bu hızın üzerine çıkamıyor mu 2.4 GHz modemler?

Keenetic Cloud nedir?
KeeneticAccount Kayıtlı Keenetic ürünlerini uzaktan yönettiğiniz hesap.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

Nereden garanti süresini arttıracağız? Bir de yapacağımız bir ayar var mıdır? Modem bana da Cuma günü gelecek.

Buradan yapılıyor.

Dostum aklıma son bir şey takıldı. Kurulum videosunu izledim. Video Wi-Fi üzerinden girilen şifre ile kuruluma başlıyor. Ben etherneti direkt PC'ye takıyorum. Taktıktan sonra söylediği modem arayüzüne gireceğim değil mi? Yani aynı kurulumu gerçekleştireceğim.

Dostum aklıma son bir şey takıldı. Kurulum videosunu izledim. Video Wi-Fi üzerinden girilen şifre ile kuruluma başlıyor. Ben etherneti direkt PC'ye takıyorum. Taktıktan sonra söylediği modem arayüzüne gireceğim değil mi? Yani aynı kurulumu gerçekleştireceğim.
Modem kablo veya kablosuz bağlan 192.168.1.1 yaz ondan sonrası menüler Türkçe okuya okuya yaparsın hiç sorun olmaz.

Geri
Yukarı