ASUS Dual 3060 Ti vs. ASUS TUF 3060 Ti

Bütçe
15.000

arda bulut

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, hazır sistem almayı planlıyorum. Gaming gen TR'de iki sistem gördüm bu iki sistemde ki her şey aynı fakat ekran kartı farklı birinin ASUS TUF birinin ASUS Dual ve arada 500 TL var. ASUS Dual aşırı ısınıyor mu? Isınmıyorsa aradaki 500 TL'ye biraz daha ekleyip sıvı soğutma almayı düşünüyorum.

ASUS TUF "EVO" yazıyor mu?
EVO ise alabilirsiniz.
ASUS Dual olarak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5:00'da başlıyor.

Arkadaşlar, hazır sistem almayı planlıyorum. Gaming gen TR'de iki sistem gördüm bu iki sistemde ki her şey aynı fakat ekran kartı farklı birinin ASUS TUF birinin ASUS Dual ve arada 500 TL var. ASUS Dual aşırı ısınıyor mu? Isınmıyorsa aradaki 500 TL'ye biraz daha ekleyip sıvı soğutma almayı düşünüyorum.
Sıvı soğutma almayın
ID Cooling SE-207 alın, o fiyata alacağınız sıvı soğutmadan çok daha iyidir.

ASUS TUF "evo" yazıyor mu?
EVO ise alabilirsiniz.
ASUS Dual olarak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5:00'da başlıyor.

ULTIMA-TUF3060Ti / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS TUF RTX 3060Ti OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR ASUS TUF'lu hazır sistem
ULTIMA-DUAL3060Ti / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS DUAL RTX 3060Ti OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR ASUS Dual'lı hazır sistem

Sıvı soğutma almayın.
ID cooling SE-207 alın, o fiyata alacağınız sıvı soğutmadan çok daha iyidir.

Silver stone 240mm önermişti bir arkadaşım.

Yakın zamanda kart stokları yenilenecek. Stokları beklerseniz 15.000 TL'ye 3070 toplayabilirsiniz.

Tahmini ne zaman hazır sistemlere gelir ihtiyacım var şu an 1 ay falansa bekleyebilirim.

Geri
Yukarı