ASUS Dual GeForce GTX 1660 Super OC Edition nasıldır?

MetehanGez

Centipat
Daha fazla  
Bu ekran kartını almayı düşünüyorum şu an bildiğim üzere piyasada fazla satılmıyor bu ekran kartının mini olmayan farklı ile mini olan farkı arasında ne kadar bir FPS farkı olabilir acaba? Game play testlerini bulamadım, beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Bu ekran kartını almayı düşünüyorum şu an bildiğim üzere piyasada fazla satılmıyor bu ekran kartının mini olmayan farklı ile mini olan farkı arasında ne kadar bir FPS farkı olabilir acaba? Game play testlerini bulamadım, beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Fena ekran kartı değildir güzel bir ekran kartı GTX 1070 Ti'a denk hatta daha iyi diye hatırlıyorum.

Mini ile düz versiyon arasında fps fark olmaz sadece bir tık sıcak çalışır mini olan. Ayrıca sıfır alacaksınız ikinci elde o fiyatlara ciddi daha güçlü kartlar bulabilirsiniz. İlla ki bunu istiyorum derseniz güzel kart.

Hocam bu arada DUAL MINI soğutma bloğunun modeli, profilimde gördüğünüz model kendisi. 3050, 3060V2 modellerinde kullanılıyor. Arka paneli açık görünür tasarlanmış, Radyatör boyu kısa ve fanları birbirine yakındır.

images (1).jpeg
images (5).jpeg

DUAL ise tam boyutlu modeli. Radyatörü daha büyük ve arka paneli tamamen kapalı.

images (2).jpeg
DNL-screenshot9.jpg

Sizce bu ekran kartına hangi işlemci uyar bende şu an hazırda i3-9100F var ama önerdiğiniz başka bir işlemci varsa değişebilirim.

1070'e denk. 1070 Ti bu karta < 60 FPS'lerde 10 FPS fark atıyor.
Testlerde öyle gözükmüyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı