ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti ekran kartları arasındaki fark nedir?

reyizkan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iki tane 3060 Ti'dan birisi neredeyse 20 bin TL iken diğer 11 bin TL arkasındaki fark nedir?

Soğutma yeterli gelir mi arada çünkü az değil 10 bin TL fark var.

Yerinde olsam sıfırına o kadar meblağ bayılmak yerine, temiz ikinci eline yönelirim. ModArt PC Facebook sayfasında, referanslı kişiler temiz kartlar satıyorlar. Bende bu sayfadan 2 tane kart aldım. Biri 1660 Ti, birisi 2060 Super.

Yerinde olsam sıfırına o kadar meblağ bayılmak yerine, temiz ikinci eline yönelirim. ModArt PC Facebook sayfasında, referanslı kişiler temiz kartlar satıyorlar. Bende bu sayfadan 2 tane kart aldım. Biri 1660 Ti, birisi 2060 Super.

Hocam haklısınız ama ailemi internetten almaya bile zor ikna ettim eğer dersem ki 2. el hiç yanaşmazlar ayrıyeten benim de hiç güvenim yok 2. ele.

benim de hiç güvenim yok 2. ele.
Güven konusunda haklısın lakin ben sana söylüyorum ki, RF'li kişilerden alışveriş yaparsan hiçbir sıkıntı çıkmaz. ModArt PC grubunu bilen bilir, yanlış kişilerin barınamayacağı yerdir. Sırf giriş seviye 3*** serisi için bu rakamları bayılmana gerek yok. Bunun sıfırına vereceğin parayla, o grupta 4 serisi ekran kartı alabiliyorsun. Karar senin.

Geri
Yukarı