ASUS Dual RTX 2060 EVO nasıl daha serin nasıl çalıştırılır?

ULUTARKAN

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi geceler. Ekran kartım başlıkta belirttiğim gibi. Kasam (GamePower Horizon Gaming MESH Panel 650W 80+ Bronze Dahili PSU 4*120mm RGB Fan RGB Kontrolcü ve Uzaktan Kumanda - incehesap.com) havalandırması iyi bir kasa değil ekran kartına doğru bakan fan yok ve fanın arkasında hava akışını bozabilecek türden demir kirişler var müsait bir zamanda keseceğim. Boştayken ekran kartım 54-55 derecelere bile çıkabiliyor. Forumdan baktığım kadarıyla undorvolt yapılabiliyormuş hiçbir şey anlamadım. Nasıl yapabileceğim konusunda yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    348,4 KB · Görüntüleme: 27
Temp limit ve Power Limit'in başlarında birleştiği bir yer ve buton var, ona basıp kilidi aç, Power Limit'i 70'e kadar düşür, Core clock ve Memory Clock'da -100, bunları yapıp FurMark testi yapar mısın?

Peki. Sonuçları atacağım.
Temp limit ve Power Limit'in başlarında birleştiği bir yer ve buton var, ona basıp kilidi aç, Power Limit'i 70'e kadar düşür, Core clock ve Memory Clock'da -100, bunları yapıp FurMark testi yapar mısın?

Hocam testi doğru yaptıysam yük altında 65 derece çok güzel bir sıcaklık. Boştaki değerlerini de zamanla göreceğim. Başka bir tavsiyeniz var mı testi şöyle yapın ve yahut memnunsanız gayet güzel değerler gibi.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    30,1 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Geri
Yukarı