ASUS Dual RTX 3060'ta jelatin var mı?

mandastik

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Bu ekran kartında sökmem gereken bir jelatin var mı? Kullanmadan önce sökünüz yazılı çok ufak bir dikdörtgen jelatini söktüm ama onun dışında kartın tamamı jelatinle kaplı mı? Sanırım malzeme yapısından dolayı öyleymiş gibi görünüyor ama tırnağımla kenarlardan sökmeye çalıştığımda başarılı olamadım. Eğer jelatin var ise yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam buradan tahminde bulunmak zor. Kartın fotoğraflarını atarsanız yardımcı olabiliriz. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Jelatin olup olmadığını nasıl anlamıyorsunuz fanların göbeği, kartın plastik çerçevesi ve arka backplateda mutlak vardır daha doğrusu olması gerek Dual RTX 2060'da vardı çünkü eğer yoksa kullanılmış ürün mü diye sorgularım ben.

Hocam buradan tahminde bulunmak zor. Kartın fotoğraflarını atarsanız yardımcı olabiliriz. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Jelatin olup olmadığını nasıl anlamıyorsunuz fanların göbeği, kartın plastik çerçevesi ve arka backplateda mutlak vardır daha doğrusu olması gerek Dual RTX 2060'da vardı çünkü eğer yoksa kullanılmış ürün mü diye sorgularım ben.
Sistemi hazır olarak aldım gaming.gen'den. O yüzden fanlarda vs jelatin yoktu. Burada var mı diye size sormak istedim o yüzden. Dediğim gibi sanki var gibi ama tırnağımla zorladım ama olmadı.

Herkese teşekkür ederim. Düşündüğüm gibi varmış. En son ameliyat eder gibi çıkarabildim.

Dosya Ekleri

• image_123927839.JPG
    image_123927839.JPG
    155,8 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Geri
Yukarı