ASUS Dual RTX 3070 13.300 TL!

Şu anda kart alırken 2 kere düşünün. Çok iyi çok iyi fiyat deyip deyip aldanmayin.

Not olarak bunu ETH bitecek gibi düşünenler var. Öyle değil. ETH bitmiyor yalnızca tahminlere göre günlük 100 dolar getirir iken 20 dolar a düşecek. İnanılmaz bir kar erimesi. Diğer kazımları yaparlar madencilik bitmez diyenler gelir ise onlara da alternatif cevaplar hazırdır. Madenciler bunun farkında o yüzden bu fiyatlardan bile alımlar muazzam derece de düşmüş durumda. Tabi 4000 serisinin geliyor olmasıda cabası. Aceleniz yok ise bekleyin. Gerçi ekran kartının ne gibi bir acelesi olabilir ki :) İş yapanlar hariç..
Dolar yarın 20 olmayacağının garantisini veriyorsan biz de bekleyelim

Dolar yarın 20 olmayacağının garantisini veriyorsan biz de bekleyelim.

Dolar yarın 20 olursa kıçına giyecek don bulaman. Bu hayatta ki tek derdin ekran kartı ise sadece onu bilemem.
Bunlar son çırpınışlar. Elektrik fiyatlarından dolayı herkes bırakıyor. Ayrıca millet açgözlü gibi LHR olsun olmasın kartları alıp duruyordu ama artık alımlar durdu. Oyuncu içinse çok pahalı. Oyun için alacak kişi ya zengindir parasına bakmaz ya da buna bu parayı vermez :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar yarın 20 olursa kıçına giyecek don bulaman. Bu hayatta ki tek derdin ekran kartı ise sadece onu bilemem.
Ben belki temel ihtiyaçlarımı karşılamakta zorlanmıyorum ama dolar/tl çok artarsa ekran kartı almakta zorlanırım. Tek derdimin olmasıyla ne alakası var? Ayrıca şuan fiyatlamalar zaten dolar/tl 20'ye yakın yapılıyor, çıplak gezmiyorum.

Bunlar son çırpınışlar. Elektrik fiyatlarından dolayı herkes bırakıyor. Ayrıca millet açgözlü gibi LHR olsun olmasın kartları alıp duruyordu ama artık alımlar durdu. Oyuncu içinse çok pahalı. Oyun için alacak kişi ya zengindir parasına bakmaz ya da buna bu parayı vermez :)
ETH 50K'ya dayandı elektrikte %10 düşüş var evet son çırpınışlar 😅 Bu arada fiyat iyi ama kart iyi midir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı