Elektronik ASUS Dual RTX 4070 14.999 TL

Hocam biz sanırım 4080 ve üzerine bakacağız işlemciyi de yükseltip öyle bir şeyler yapabiliriz. ABD'den aldırma imkanım olabilir o zaman kesinlikle işlemci ve ekran kartını birlikte aldırıp çıkarım işin içinden.

gamegaraj'da inno3d ve palit modelleri var ama önerilir mi bilmiyorum.

Dual'in fiyatı yükselir diye düşünüyorum. Ama Zotac, Palit, Galax bu fiyattan satacaktır. Bu markalar da üzmez.

Valla hocam ben de sizin gibi Zotac sipariş ettim seçime kalmış şurda tam 1 ay, zam yiyebilir, ucuzlayabilir, vergi indirimi gelebilir (%1) , stoklar bittikçe kart fiyatları 17 bin üstüne çıkıyor bir daha 15'de görmeyebiliriz, üstüne seçim sonrasında aynı hükümet kalırsa 15'lik kartın 25 olması da beni şaşırtmaz böyle olunca siparişi verdim artık yapacak bir şey yok. İnşallah memnun oluruz. Ama kart ciddi derecede az güç kullanıyor o yüzden ısınmanın sorun olacağını düşünmüyorum.

15 iyi bir fiyat olduğu için kaçırmak istemedim. ilerleyen günlerde daha iyi modeller çıkarsa iade edip almayı düşünebilirim. mantıklı olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…