Elektronik ASUS Dual RTX 4070 14.999 TL

3070 benim de işimi görüyor aslında, 2K'da farklı bir ekran kartı ihtiyacı hissetirmedi henüz. En az 5 ay boyunca da güçlü bir ekran kartı ihtiyacım olmayacak, sonrasında da 3070 hala yetebilir. Bir de 3070i 7400TL'ye almıştım bu fiyata almışken sonuna kadar gideyim diyorum. Yettiği oyunlarda bile RTX açmıyorum ama VRAM konusu ve ülkenin geleceği konusunu düşününce de geçsem mi diye düşündürüyor. Bakacağız artık ama 4070 kesinlikle geçeceğim kart değil ondan emin oldum.

Düzenleme: 3070 yeter derken tabii sağ olsun NVIDIA'nın VRAM cimriliği texture ayarı kısarak yeter. Onun haricinde FPS olarak şahsen tatmin edici performans alıyorum keza.

Hocam biz sanırım 4080 ve üzerine bakacağız işlemciyi de yükseltip öyle bir şeyler yapabiliriz. ABD'den aldırma imkanım olabilir o zaman kesinlikle işlemci ve ekran kartını birlikte aldırıp çıkarım işin içinden.

Bunun yerine Zotac söyledim çok fark eder mi acaba Dual kovalamak daha mı mantıklı:

Bu da kalmamış galiba
gamegaraj'da inno3d ve palit modelleri var ama önerilir mi bilmiyorum.

Bunun yerine Zotac söyledim çok fark eder mi acaba Dual kovalamak daha mı mantıklı:

Bu da kalmamış galiba
Dual'in fiyatı yükselir diye düşünüyorum. Ama Zotac, Palit, Galax bu fiyattan satacaktır. Bu markalar da üzmez.

Bu da kalmamış galiba
Valla hocam ben de sizin gibi Zotac sipariş ettim seçime kalmış şurda tam 1 ay, zam yiyebilir, ucuzlayabilir, vergi indirimi gelebilir (%1) , stoklar bittikçe kart fiyatları 17 bin üstüne çıkıyor bir daha 15'de görmeyebiliriz, üstüne seçim sonrasında aynı hükümet kalırsa 15'lik kartın 25 olması da beni şaşırtmaz böyle olunca siparişi verdim artık yapacak bir şey yok. İnşallah memnun oluruz. Ama kart ciddi derecede az güç kullanıyor o yüzden ısınmanın sorun olacağını düşünmüyorum.

15 iyi bir fiyat olduğu için kaçırmak istemedim. ilerleyen günlerde daha iyi modeller çıkarsa iade edip almayı düşünebilirim. mantıklı olur mu?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı