ASUS Dual RTX2060 O6G Evo incelemesi

Arkadaşlar öncelikle kartı Amazon.tr üzerinden aldım 3100 TL'ye, şu an 3200 TL bütçesi olan arkadaşlar Zotac ve Gigabyte yerine bunu tercih edebilirler, 0 DB teknolojisi ile baş ağrıtmıyor Gigabyte gibi sıcak çalışmıyor ikisinin iyi özellikleri alınıp birleştirilmiş bir kart ayrıca ASUS'un size sunduğu 190 günlük WTFast lisans kodu var bu kod ile oyunlarda daha düşük ve sabit bir ping değerine ulaşabilirsiniz özellikle sabitleme konusunda başarılı. Fanlar ciddi ciddi %100'de çalıştığını hiç görmedim. Sıcaklık değerleri olarak fazlasıyla başarılı bu bütçede olan Gigabyte modeli ile karşılaştırılınca 72 derecede sabit kalıyor test kısa evet ancak önceden 30 dakikalık test de yapmıştım 72 derece sabit. Ayrıca kasamın hava akışı pek güzel olmamasına rağmen bu sıcaklıkları görüyorum alacak arkadaşlara fazlasıyla öneririm aklında soru olan, almayı düşünen var ise sorabilir üründen memnunum :). Fanları %50 çalıştırdığımda bile duyduğum ses rahatsız etmiyor önceki Gtx 970'im başımı patlatacak kadar ses çıkarıyordu huzura kavuştum.
Aldığım yer: ASUS GEFORCE DUAL-RTX2060-O6G-EVO 6GB GDDR6 192bit 1785Mhz OC 1xDVI 2xHDMI 2xDP RGB EKRAN KARTI: Amazon.com.tr

Dosya Ekleri

• Screenshot_14.jpg
    Screenshot_14.jpg
    12,4 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı