ASUS DUAL-RTX2060S-O8G-EVO-V2 vs ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2060?

Geç kaldım ama cevaplayayım 2 fanlı olanı eğer fanları %100 açmaz isen 80 derece ve üzeri sıcaklık göreceksin. Ama 3 fanlı modelinde kullanan biri olarak söylüyorum 60 dereceyi geçmeyecek ve fanları %100 açmadan kendi halinde normal çalışması ile. Şiddetle 3 fanlı diyorum.Herkez bu sıcaklıklar ile ilgili şikayetini yazıyor. Ya fanınızı %100 açacaksınız yada 3 fanlı alıp normal seyrinde çalıştıracaksınız. 60 dereceyi düşünün.
Ne alakası var internetteki soğutma testlerinde evo modelleri 75 - 70 arası geziyor.Hatta daha bile düşük sıcaklıklar.Zaten 85'i geçmessen sıkıntı yok.

Geç kaldım ama cevaplayayım 2 fanlı olanı eğer fanları %100 açmaz isen 80 derece ve üzeri sıcaklık göreceksin. Ama 3 fanlı modelinde kullanan biri olarak söylüyorum 60 dereceyi geçmeyecek ve fanları %100 açmadan kendi halinde normal çalışması ile. Şiddetle 3 fanlı diyorum.Herkez bu sıcaklıklar ile ilgili şikayetini yazıyor. Ya fanınızı %100 açacaksınız yada 3 fanlı alıp normal seyrinde çalıştıracaksınız. 60 dereceyi düşünün.

Arkadaşın attığı model EVO. Asus Dual 1660 Ti gibi sorunlu modelleri alacağım falan dese anlayacağım ama EVO yenilenmiş seri. Eksiklikleri problemleri giderilmiş seri. İncelemelere bakabilirsiniz.

Arkadaşın attığı model EVO. Asus Dual 1660 Ti gibi sorunlu modelleri alacağım falan dese anlayacağım ama EVO yenilenmiş seri. Eksiklikleri problemleri giderilmiş seri. İncelemelere bakabilirsiniz.
Kendisi bilir valla umarım 75 derece keyfini kaçırmaz. 75 derece 70 derece 😁
Strix modelde max 4-5 derece oynar.Asus Strix modelleri fahiş fiyatlara satıyor.4-5 derece için performans kaybına değer mi ?
Anlamadım 4-5 derece mi dediniz ? Siz RogStrix kullandınız mı ? 😁

Hocam Türkiye'de yaşıyoruz. ASUS ROG STRIX serisi maddi durum olarak gerçekten problem olmadıkça veya ciddi indirim olmadıkça maalesef alınmaz. Verilen o kadar paraya da değmeyecektir. Dual EVO oldukça iyi bir seri. Gaming X Trio gibi soğutma çözümlerinin bile yeri geldiğinde ısındığını gördük.

Hocam Türkiye'de yaşıyoruz. ASUS ROG STRIX serisi maddi durum olarak gerçekten problem olmadıkça veya ciddi indirim olmadıkça maalesef alınmaz. Verilen o kadar paraya da değmeyecektir. Dual EVO oldukça iyi bir seri. 2070 Super Gaming X Trio gibi soğutma çözümlerinin de yeri geldiğinde ısındığını gördük.
Hayırlısı olsun.

Geri
Yukarı