ASUS Dual RX 5500 XT 4 GB alınır mı?

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
Sahibinden'de gezerken gördüm, sıfır kutusunda hiç açılmamış. 3.250TL istiyor, alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam verilir mi bilmem de ben daha 2 ay önce o paraya sıfır 5600XT gördüğümden için elvermiyor be o paraya o kartı almaya.

Bende aynı şekilde fiyatları gördükçe kafayı yiyorum. League of legends oynuyorum sadece zaten. Bu fiyatları vermek hiç istemiyorum ama oyunu rahat oynatabilecek bi ekran kartı arıyorum.

Hocam LoL için alıyorsanız mesela bende RX 560 var o bile 1080p de her şeyi açıp rahat rahat oynatıyor yani bir LoL oynamak için ekran kartına o kadar para yatırmanıza gerek yok diye düşünüyorum.

Hocam LoL için alıyorsanız mesela bende RX 560 var o bile 1080p de her şeyi açıp rahat rahat oynatıyor yani bir LoL oynamak için ekran kartına o kadar para yatırmanıza gerek yok diye düşünüyorum.

Haklı olabilirsiniz. Benim anlamadığım benim gözlerimde mi bir problem var yoksa psikolojik mi çözemedim. 10400F - 1060 6GB var şu an. Orta ayarlarda bile sanki çok nadir de olsa bi drop varmış gibi hissediyorum

Hocam bir kere zaten 1060 da 5500XT ayarında bir ekran kartıdır yani örnek vermek gerekirse GTX 1060 RX 570 ise 5500XT de RX 590 gibidir ve eğer öyle bir sıkıntı yaşıyorsanız yazılımsal bir problemdir. Yani ekran kartı sürücünüzle ilgili olabilir belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı