ASUS DUAL RX 580 8 GB nasıldır?

Bir yandan haklısın ben de bayağı kararsız kalmıştım almadan RX580 mi 1650S mi diye.

Düzelttim tamam. :D

Bu arada aralarında 600 liraya yakın fark var. Fiyatları aynı değil ASUS TUF modelinin
Evet, aynı değil.
Kendinde GTX1650 Super almışsın, 2 dakikaya kadar bana RX580'i savunuyordun. Ne oldu şimdi?
Ben kötülediğiniz için savundum Rx 580'i ezdirmem.

Evet, PCB yapısı tamamen INNO3D ile aynı. Soğutmada ise belki birkaç derece oynar. Onun dışında hiçbir farkı yok. Bu nedenle aradaki fiyat farkı gereksiz!
Ee ama aynı model üzerinden yapıyorduk?

Aynı model değil, konu sahibi ASUS Dual serisinden bir kart almış TUF değil. Bende ilk başta INNO3D önermiştim, ne değişti? Bahane mi bu şimdi, neymiş ASUS TUF pahalı? Allah Allah, RX580'de en düşük seriyi seç sonra GTX1650 Super'de en pahalı modellerden birini seç, yok ya var mı öyle bir şey?

Evet, PCB yapısı tamamen INNO3D ile aynı. Soğutmada ise belki birkaç derece oynar. Onun dışında hiçbir farkı yok. Bu nedenle aradaki fiyat farkı gereksiz!

Aynı model değil, konu sahibi ASUS Dual serisinden bir kart almış TUF değil. Bende ilk başta INNO3D önermiştim, ne değişti? Bahane mi bu şimdi, neymiş ASUS TUF pahalı? Allah Allah, RX580'de en düşük seriyi seç sonra GTX1650 Super'de en pahalı modellerden birini seç, yok ya var mı öyle bir şey?
Ben severek aldım ve yine olsa yine Asus'u tercih ederim hem küçük hem arka plakası var. Alırken tüm markaları göz önünde bulundurdum.

Ben severek aldım ve yine olsa yine ASUS'u tercih ederim hem küçük hem arka plakası var. Alırken tüm markaları göz önünde bulundurdum.

INNO3D'dede metal arka plaka var. Bu arada kartın küçük olması ısıya etki edeceğinden bir dezavantaj. Çünkü ısı borusu ve soğutma bloğunun boyutu küçülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı