ASUS DUAL RX 580 8 GB nasıldır?

Maalesef eski mimariye sahip ve gereksiz güç tüketen bir kart almışsınız. Tavsiyem siparişinizi iptal edip bunu almanız;

Amacım kötülemek falan değil bu arada ASUS TUF 1650S kullanıyorum.

Yok artık, bu forumda sıfır olarak RX580 öneren bir kişi bile bulamazsın. RX580'de 5 yıllık mimari var, stok olarak 175W çekiyor ve Driver'ları halen stabil değil. GTX1650 Super ise henüz 1 yıllık mimariye sahip ve 75W güç çekiyor. Driver ve oyun optimizasyonu ise AMD'ye nazaran çok daha iyi.

3 Yıldan 5'e çıktı hocam:D.Kullanan kişiden aldığım bilgileri söylüyorum. Gereksiz fanboyluğunuzu bırakın lütfen. Kart 3 Mart 2017'de çıkmış bu arada.

Ya hemen hemen aynı kartların performansi neden bu kadar büyüttünüz anlamadım.

Arkadaş, o kart şu an yalnızca ikinci el olarak 1000₺ bandında alınabilir bir kart. Sıfır alınabilirliği kalmadı artık. Ayrıca GTX1650 Super ile aynı fiyata almış, hatrı sayılır bir fark olsa anlarım ama o fiyata asla alınmaz o kart.

Fanboy olma ihtimali var kanka takma fazla:D
Fanboy olsam Nvidia kullanmam ama almış bir kere daha n'apsın anlamadım.
Arkadaş, o kart şu an yalnızca ikinci el olarak 1000₺ bandında alınabilir bir kart. Sıfır alınabilirliği kalmadı artık. Ayrıca GTX1650 Super ile aynı fiyata almış, hatrı sayılır bir fark olsa anlarım ama o fiyata asla alınmaz o kart.
Bir yandan haklısın ben de bayağı kararsız kalmıştım almadan RX580 mi 1650S mi diye.

Fanboy olma ihtimali var kanka takma fazla:D

Fanboy değilim ama sizin cahilliğinizi yaşınıza veriyorum.

3 Yıldan 5'e çıktı hocam:D.Kullanan kişiden aldığım bilgileri söylüyorum. Gereksiz fanboyluğunuzu bırakın lütfen. Kart 3 Mart 2017'de çıkmış bu arada.

Kart 2017 çıktı doğru, fakat GCN mimarisi 2015'ten beri var. Ben 5 yılı mimarinin çıkış süresi olarak belirttim, lütfen mesajları tam olarak anlayıp yorum yapın.

Fanboy değilim ama sizin cahilliğinizi yaşınıza veriyorum.

Kart 2017 çıktı doğru, fakat GCN mimarisi 2015'ten beri var. Ben 5 yılı mimarinin çıkış süresi olarak belirttim, lütfen mesajları tam olarak anlayıp yorum yapın.

Aralarında çok FPS farkı yok. Aynı fiyattaysa tabii ki de 1650 Super bu arada.

Bir yandan haklısın ben de bayağı kararsız kalmıştım almadan RX580 mi 1650S mi diye.
İptal edebilir, yani ne alınabilirliği var şu kartın?
Düzelttim tamam. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı